سفر به اوکراین

تاریخ انتشار : ۱۳ تیر
چند وقتی بود به فکر سفر با همسرم به اوکراین و روسیه بودیم که نهایت تصمیم سفر به اوکراین رو گرفتیم. از آژانس های مختلف امکانات و قیمت سفر به اوکراین رو در آوردیم تا اینکه برای تیر ماه برای 6 شب و 7 روز یک تور اوکراین با امکانات بلیط رفت و برگشت ، 6 شب اقامت همراه صبحانه ، ترانسفر فرودگاهی همراه لیدر فارسی زبان ، بیمه مسافرتی ، سیم کارت و همچنین ویزای اوکراین که تمامی امکانات که گفته بودند استفاده کردیم و عالی بود. 
7 تیر ماه بود که با پرواز UIA عازم  سفر به اوکراین شدیم بعد از رسیدن به فرودگاه حجم زیادی از مردم در تکاپوی گرفتن چمدون هایشون از گیت بودن بعد از اینکه چمدون هامون رو تحویل گرفتیم همراه ترانسفر به سمت هتل Arcadia Hotel رفتیم نسبت به قیمت و امکانات رفاهی که داشت خوب و راضی بودیم.
همون روز یکمی استراحت کردیم و رفتیم برای گشت و گذار و بعد از آن شام خوردیم و برگشتیم البته خود هتل هم موسیقی زنده زیبایی رو تدارک دیده بود که یک ساعتی سرگرم اون بودیم قرار بود فردا بعد از صبحانه لیدر تور بیاد دنبالمون و برای گشت گذار در کیف ، همه چیز فوق العاده زیبا همه جا سر سبز و عالی در یک رستوران محلی هم همراه با تور نهار خوردیم که بد نبود از غذا های مردم اوکراین غذا های محلی زیاد و مانند دیگر کشور ها از تمامی برند ها می توانید پیتزا ، همبرگر مرغ بریانی ، سیب زمینی سرخ کرده و دیگر غذا های فست فودی را تهیه نمایید. شیرینی های این کشور فوق  العاده است به خصوص شکلات های اوکراینی که در تمامی جهان مشهور می باشد و ما هم به مقدار زیادی برای سوغاتی به دوستان و فامیل ها خریدیم.کیک های لایه خامه ای هم دارد که مانند شیرینی ناپلونی هست که خیلی مشهور و رایج هست چای خیلی می چسبید اوکراینی ها مانند ایرانی ها چای نوشیدنی محبوبشان است و بعد از هم قهوه نوشیدنی پرطرفدارش می باشد.
از همه این ها بگذریم در این چند روز سفر به اوکراین از مکان های مختلفی دیدن کردیم که شامل پارک ملی کارپاتیان ، باغ ملی گیاه‌شناسی ، فروشگاه روستایی ، کلیسای جامع پانتلیمون ، عمارت یانوکوویچ ، موزه ملی چرنوبیل ، پارک آبی ژوراسیک ،  قلعه لوتسک  ، کاخ وورونتسوف بود که همگی آن ها زیبایی خاص خودشون رو داشت و واقعا وصف نشدنی بود بهترین سفر زندگیم بود و سفر به اوکراین را به تمامی دوستان توصیه می کنم.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به اوکراین

بهرنگ تیر 1396
برای ارسال سفرنامه به کجا باید ارسال کنم؟
نازنین تیر 1396
خیلی متشکر از اطلاعات خوب و مفیدی که میگذارید
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به سفر به اوکراین