سفرنامه کویر

تاریخ انتشار : ۱ تیر

خیلی وقت بود با چند تا از دوستام تصمیم گرفته بودیم یه سفره دو روزه کویر مصر بریم که اردیبهشت ماه بود که از یک آژانس هواپیمایی یه تور خوب برای 5 نفر گرفتیم و عازم سفر به دل کویر شدیم.

5 صبح قرار بود آرژانتین باشیم که ساعت 5:30 اتوبوس دیگه راه افتاد و کل مسیر فقط شادی و خنده بود عالی بود اصلا گذر ساعت رو حس نکردیم وسط جاده اتوبوس وایستاد  همگی نهار خوردیم و نزدیک ساعت 1 بود که رسیدیم.بعدر از رسیدن و مستقر شدن تو اقامتگاه رفتیم تو دل کویر بگر روستای مصر... نمی دونم چجوری واستون توصیف کنیم بی نهایت منظره زیبا و خوبی بود فقط گرما یکی اذیت می کرد.خلاصه کلی گشت . گذارو گلی عکس های قشنگ گرفتیم یه سریا موتور سوار یه سریا شتر سواری کردند عالی بود به هر کسی که تا به حال به کویر سفر نکرده پیشنهاد می کنم برای یک بار هم که شده برید مطمئن باشید لذت می برید شک نکنید ما که باز هم تصمیم داریم در چند ماه آینده باز هم بریم انقدری که لذت بردیم و مخصوص لیدر تورمون خیلی خوب و خوش برخورد و شوخ بود.
 
تور کویر مصر
 
شب هم که عالی ترین قسمت کویر می تونه باشه آتیش روشن کردیم و محو تماشای آسمان صاف و پر ستاره بودیم. شب هم شام را در همان جا خوردیم و تا نزدیکای صبح بود بیدار بودیم و بعد از 3 ساعت خواب باز هم روز آفتابی خوب و زیبای کویر را تجربه و از ساعت های پایانی حضورمون تو کویر نهایت لذت رو بردیم.
یکی از دوستام تو رشته عکاسی درس می خونه نمی دونید چه عکس های هنری زیبا و کارت پستالی گرفت البته عکاس های و هنرمند ها و طبیعت دوستان زیادی را در این تور های کویر گردی می توانید پیدا کنید.
ساعت حدود 4 بعد از ظهر بود که بعد ا زخوردن نهار به سمت تهران راه افتادیم و در طول مسیر تو فکر این بودم که حتما از سفر خودم یک سفرنامه کویر تهیه کنم.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفرنامه کویر

ماکان تیر 1396
چرا تور های داخلی شمال کویر نمی زارید؟
مریم تیر 1396
میشه لطفا تور های کویر هم بزارید؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 102 کاربران به سفرنامه کویر