سفرنامه من

سفرنامه کویر

خیلی وقت بود با چند تا از دوستام تصمیم گرفته بودیم یه سفره دو روزه کویر مصر بریم که اردیبهشت ماه بود که از یک آژانس هواپیمایی یه تور خوب برای 5 نفر گرفتیم و عازم سفر به دل کویر شدیم.
5 صبح قرار بود آرژانتین باشیم که ساعت 5:30 اتوبوس دیگه راه افتاد و کل مسیر فقط شادی و خنده بود عالی بود اصلا گذر ساعت رو حس نکردیم وسط جاده اتوبوس وایستاد  همگی نهار خوردیم و نزدیک ساعت 1 بود که رسیدیم.بعدر از رسیدن و مستقر شدن تو اقامتگاه رفتیم تو دل کویر بگر روستای مصر... نمی دونم چجوری واستون توصیف کنیم بی نهایت منظره زیبا و خوبی بود فقط گرما یکی اذیت می کرد.
خلاصه کلی گشت . گذارو گلی عکس های قشنگ گرفتیم یه سریا موتور سوار یه سریا شتر سواری کردند عالی بود به هر کسی که تا به حال به کویر سفر نکرده پیشنهاد می کنم برای یک بار هم که شده برید مطمئن باشید لذت می برید شک نکنید ما که باز هم تصمیم داریم در چند ماه آینده باز هم بریم انقدری که لذت بردیم و مخصوص لیدر تورمون خیلی خوب و خوش برخورد و شوخ بود.
شب هم که عالی ترین قسمت کویر می تونه باشه آتیش روشن کردیم و محو تماشای آسمان صاف و پر ستاره بودیم. شب هم شام را در همان جا خوردیم و تا نزدیکای صبح بود بیدار بودیم و بعد از 3 ساعت خواب باز هم روز آفتابی خوب و زیبای کویر را تجربه و از ساعت های پایانی حضورمون تو کویر نهایت لذت رو بردیم.
یکی از دوستام تو رشته عکاسی درس می خونه نمی دونید چه عکس های هنری زیبا و کارت پستالی گرفت البته عکاس های و هنرمند ها و طبیعت دوستان زیادی را در این تور های کویر گردی می توانید پیدا کنید.
ساعت حدود 4 بعد از ظهر بود که بعد ا زخوردن نهار به سمت تهران راه افتادیم و در طول مسیر تو فکر این بودم که حتما از سفر خودم یک سفرنامه کویر تهیه کنم.

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 دهنده به امتیاز سفرنامه کویر
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
مریم 1 تیر 1396
1
میشه لطفا تور های کویر هم بزارید؟
ماکان 1 تیر 1396
1
چرا تور های داخلی شمال کویر نمی زارید؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری