سفر به وین

تاریخ انتشار : ۲۵ آذر
وین یکی از شهرهای دوست داشتنی اتریش است که بسیار علاقه مند بودم از آن دیدن کنم. پارسال در تعطیلات عید نوروز به همراه یکی از دوستانم تور وین را خریداری کردیم و راهی این شهر زیبا شدیم. در این سفرنامه همراه من باشید تا خاطرات سفر به وین را با شما به اشتراک بگذارم.
وقتی به فرودگاه رسیدیم، توسط ترانسفر به هتل Gartenhotel Gabriel City رفتیم و استراحت کردیم. روز اول سفر به وین را به بازدید از خانه اپرای ملی وین و زیبایی های آن پرداختیم. این جاذبه پرتوریست، توجه بسیاری از گردشگران تور اتریش را به خود جلب می کند. هنگام بازدید از این مکان، محو معماری بی همتای آن شدم و عکس های زیبایی از آن ثبت کردم.
در روز دوم سفر به وین تصمیم گرفتیم به قصر بلودر که یکی از قصرهای باشکوه اتریش می باشد و معماری فوق العاده زیبایی دارد برویم. این قصر شامل 1 باغ و 2 کاخ می باشد و در آن آثار ارزشمندی نگه داری می شود. بعد از بازدید از این قصر، برای صرف ناهار به یکی از رستوران های معروف بلژیک رفتیم و غذایی محلی و لذیذ خوردیم.
در روز سوم سفر به وین، صبحانه را در هتل خوردیم و بعد برای بازدید از باغ وحش وین به راه افتادیم. این باغ وحش بسیار جذاب بود و تا جایی که اطلاعات به دست آوردم، قدیمی ترین باغ وحش دنیا به حساب می آید. این باغ وحش 3 دوره موفق به کسب عنوان بهترین باغ وحش اروپا شده است. بعد از باغ وحش به کافه ساچر رفتیم و یک نوشیدنی دلچسب سفارش دادیم و در محیط دلنشین کافه خوردیم.
روز چهارم سفر به وین را به خرید در مراکز خرید این شهر اختصاص دادیم و غروب هم آماده برگشتن به تهران شدیم. سفر با تور وین برای من بسیار خاطره انگیز بود. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به وین