سفر به آنکارا

تاریخ انتشار : ۲۴ آذر
سال گذشته به همراه جمعی از دوستانم به پایتخت ترکیه یعنی شهر آنکارا سفر کردیم، سفر به آنکارا یکی از بهترین تجربه های من بود به همین جهت در این نوشته قصد دارم گزارش مختصری از سفر به آنکارا را در اختیار کاربران سایت لحظه آخر قرار دهم.
 
 
پیش از هر چیز باید بدانید که من و دوستانم در طول سفر به آنکارا در هتل Meyra Palace که یکی از بهترین هتل های این شهر به شمار می آید، اقامت داشتیم این هتل با ارائه خدمات بسیار با کیفیت اقامتی بسیار راحت را برای مسافران خود فراهم می کند.
اولین مکانی که پس از رسیدن به آنکارا برای بازدید انتخاب کردیم آرامگاه آتاتورک بود، بنابراین به اتفاق دوستان به سمت میدان پیروزی شهر رفتیم و پس از بازدید از آرامگاه اولین رئیس جمهور ترکیه، برای صرف نهار به هتل بازگشتیم.
بعد از ظهر روز اول سفر به آنکارا به پیشنهاد راهنمای تور به مرکز خرید آرمادا رفتیم و تا قبل از شام نیز مشغول گشت و گذار در این مرکز تجاری لوکس بودیم، پس از صرف شام در یکی از رستوران های آرمادا به سمت هتل رفتیم تا برای برنامه های فردا آماده شویم.
صبح روز دوم سفر به آنکارا به همراه تور به سمت جنوب آنکارا رفتیم تا از دریاچه موگان بازدید کنیم، این دریاچه که در 25 کیلومتری مرکز شهرآنکارا قرار دارد یکی از زیبا ترین جاذبه های این شهر به شمار می آید و ما لحظات خوشی را در این منطقه سپری کردیم.
سفر سه روزه ما با تور آنکارا رو به اتمام بود و ما در آخرین روز به بازدید از جاذبه های معروف این شهر نظیر قلعه آنکارا، عبادتگان اگوستوس، مسجد کجاتپه و غیره پرداختیم.
آنکارا با پیشرفتی که در سال های اخیر کرده است یکی از بهترین مقاصد گردشگری ترکیه می باشد و سفر با تور آنکارا را به تمامی علاقمندان توصیه می کنم.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به آنکارا

سالومه خرداد 1399
وای خدای من چقدر عکس های قشنگی گرفته اید. خیییلی عالی بود. منم عاشق سفر هستم. پارسال با دوستم رفته بودیم شمال ایران اونجا رو اولین بار بود که دیده بودم اصلا بی نظیر بود. دوستم برام از عطر و ادکلن سان تارا یک عطر سرد گرفته بود که الان هر وقت اسم سفر میاد یا طبیعتی رو می بینم دوباره اون بو، کل سفر رو برام تداعی می کنه.
امتیاز 5 از 5 | از بین 103 کاربران به سفر به آنکارا