سفرنامه لنکاوی

لنکاوی جزء شهرهایی است که زیبایی های بی وصف آن، هر گردشگری را مجاب می کند تا برای یک بار هم که شده به آن سفر کند. من سال گذشته موفق شدم این شهر زیبا را از نزدیک ببینم. در ادامه با من همراه باشید تا خاطراتی از سفرنامه لنکاوی را با شما به اشتراک بگذارم.

ظهر 3 شنبه بود که همراه با تور لنکاوی راهی این شهر زیبا شدیم، وقتی به آن جا رسیدیم توسط ترانسفر به هتل Tanjung Sanctuary Langkawi که از قبل رزرو شده بود رفتیم.
بعد از کمی استراحت، به پل هوایی لنکاوی که یکی از معروف ترین جاذبه های آن می باشد، رفتیم. این پل طولانی، ارتفاع زیادی داشت و ما در آنجا کلی عکس جذاب گرفتیم که هر وقت می بینم یاد سفرنامه لنکاوی می افتم و کلی لذت می برم.
روز دوم سفر، به بازدید از مسجد آل هانا لنکاوی پرداختیم. معماری بی نظیر این مسجد منو برای چند دقیقه مبهوت خودش کرد. بعد از بازدید از بخش های مختلف این مسجد، برای صرف ناهار به یکی از رستوران های معروف شهر رفتیم. بعد از ناهار برای بازدید از کوه گونونگ رایا راهی این کوه شدیم. این کوه مناظر بکر بسیار زیبایی داشت که اگر دوباره راهی این شهر شوم، حتما از آن بازدید می کنم.

روز سوم سفر به شهر لنکاوی را با بازدید از تله کابین لنکاوی آغاز کردیم. این تله کابین چشم انداز فوق العاده ای از شهر را به نمایش می گذارد که هر گردشگری را که با تور لنکاوی راهی این شهر می شود، به وجد می آورد. این بخش از سفرنامه لنکاوی برای من جذابیت بسیار زیادی دارد. پارک دریایی پولائو پایار مقصد بعدی ما بود که این مکان هم زیبایی های خاص خودش را داشت.
سفرنامه لنکاوی همیشه برای من یادآور خاطرات خوش است. امیدروارم شما هم با مطالعه قسمتی از این سفرنامه لنکاوی لذت برده باشید. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفرنامه لنکاوی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری