سفرنامه لنکاوی

تاریخ انتشار : ۱۷ آذر
لنکاوی جزء شهرهایی است که زیبایی های بی وصف آن، هر گردشگری را مجاب می کند تا برای یک بار هم که شده به آن سفر کند. من سال گذشته موفق شدم این شهر زیبا را از نزدیک ببینم. در ادامه با من همراه باشید تا خاطراتی از سفرنامه لنکاوی را با شما به اشتراک بگذارم.
ظهر 3 شنبه بود که همراه با تور لنکاوی راهی این شهر زیبا شدیم، وقتی به آن جا رسیدیم توسط ترانسفر به هتل Tanjung Sanctuary Langkawi که از قبل رزرو شده بود رفتیم.
بعد از کمی استراحت، به پل هوایی لنکاوی که یکی از معروف ترین جاذبه های آن می باشد، رفتیم. این پل طولانی، ارتفاع زیادی داشت و ما در آنجا کلی عکس جذاب گرفتیم که هر وقت می بینم یاد سفرنامه لنکاوی می افتم و کلی لذت می برم.
روز دوم سفر، به بازدید از مسجد آل هانا لنکاوی پرداختیم. معماری بی نظیر این مسجد منو برای چند دقیقه مبهوت خودش کرد. بعد از بازدید از بخش های مختلف این مسجد، برای صرف ناهار به یکی از رستوران های معروف شهر رفتیم. بعد از ناهار برای بازدید از کوه گونونگ رایا راهی این کوه شدیم. این کوه مناظر بکر بسیار زیبایی داشت که اگر دوباره راهی این شهر شوم، حتما از آن بازدید می کنم.
روز سوم سفر به شهر لنکاوی را با بازدید از تله کابین لنکاوی آغاز کردیم. این تله کابین چشم انداز فوق العاده ای از شهر را به نمایش می گذارد که هر گردشگری را که با تور لنکاوی راهی این شهر می شود، به وجد می آورد. این بخش از سفرنامه لنکاوی برای من جذابیت بسیار زیادی دارد. پارک دریایی پولائو پایار مقصد بعدی ما بود که این مکان هم زیبایی های خاص خودش را داشت.
سفرنامه لنکاوی همیشه برای من یادآور خاطرات خوش است. امیدروارم شما هم با مطالعه قسمتی از این سفرنامه لنکاوی لذت برده باشید. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفرنامه لنکاوی