سفر به ترابزون

تاریخ انتشار : ۱۰ آذر

یکی از شهرهای زیبایی که در سفر به ترکیه از آن بازدید کردم، شهر ترابزون است. این شهر به دلیل اینکه مانند آنتالیا و استانبول آنچنان شناخته شده نمی باشد، جزء شهرهای آرام و خلوت ترکیه محسوب می شود. اگر قصد دارید در سفر به ترکیه به شهری با جاذبه های گردشگری و تاریخی مختلف، تفریحات دریایی هیجان انگیز و هتل های بی نظیر در کنار شهری آرام سفر کنید، سفر به ترابزون می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا تجربه سفر به ترابزون را به اشتراک بگذاریم.

اکثر گردشگران، ترکیه را با شهرهای استانبول و آنتالیا می شناسند. این دو شهر جزء برترین مقاصد گردشگری در ترکیه و جهان هستند و از اینرو، به دلیل شلوغی بیش از حد استانبول و آنتالیا، سفر به این دو شهر همواره مشکلات خود را دارند اما حرف هایی راجع به شهر ترابزون شنیده بودم که تصمیم گرفتم این شهر را به عنوان مقصد بعدی سفر به ترکیه انتخاب کنم.

در ترابزون هتل های زیادی وجود دارد که جالب است بدانید در هر زمانی که به این شهر سفر کنید، مشکلی بابت رزرو هتل نخواهید داشت اما محض احتیاط، همواره توصیه می شود پیش از سفر نسبت به رزرو هتل اقدام کنید. جهت اقامت در ترابزون، هتل Zorlu Grand Hotel انتخاب کردم که یکی از لوکس ترین و محبوب ترین هتل های این شهر محسوب می شود. این هتل علاوه بر لوکس بودن و ظاهری شیک و مجلل، دسترسی مناسبی هم به اکثر نقاط شهر دارد.

در طول سفر به ترابزون، از جاذبه های تاریخی مختلفی مانند صومعه ی سوملا ترکیه بازدید کردم اما بیشتر وقت خود را صرف تفریحات آبی گذراندم زیرا اکثر تفریحات آبی که در سفر به ترابزون تجربه کردم، قیمت معقول داشته و خدمات مناسبی هم برای گردشگران تور ترابزون ارائه می دهند. جهت خرید و تهیه سوغاتی در سفر به ترابزون، مراکز خرید مختلفی در شهر وجود دارد که مرکز خرید فروم، یکی از بهترین مراکز خرید این شهر چه برای خرید و تهیه سوغاتی و چه برای لذت بردن از امکانات و خدماتی که ارائه می دهد مانند پیست اسکی، سینما، بیلیارد، کارتینگ و غیره می باشد.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به ترابزون