سفر به تهران

تاریخ انتشار : ۵ آذر

اگر در روزهای تعطیل، اعیاد و غیره قصد دارید به یکی از بهترین شهرهای ایران سفر کنید، سفر به تهران را فراموش نکنید. در عید نوروز من سفری به این شهر داشتم که علاوه بر اینکه خاطره خوبی را برایم ساخت، تجربه های مفیدی هم کسب کردم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی تجربه سفر به تهران که داشتم بپردازیم.

روز اول که به تهران سفر کردم، با شلوغی بسیار زیاد فرودگاه مواجه شدم هرچند به دلیل اینکه نزدیک ظهر بود، آنچان بعید هم نبود. بعد از اینکه از فرودگاه آمدم بیرون به این نکته پی بردم که تمام تاکسی های فرودگاه و حتی تاکسی های شخصی که اطراف هتل هستند قیمتی بسیار بالاتر از حر معقول ارائه می دهند که این موضوع باعث شد مسافتی را طی کنم تا به ایستگاه اتوبوس برسم.

برای اقامت در شهر بزرگ تهران هتل های زیادی در انتخاب هایم نداشتم اما تصمیم گرفتم در هتل استقلال یا هتل لیپتون سابق اقامت داشته باشم. این هتل یکی از قدیمی ترین هتل های تهران و از هتل های نسبتا لوکس شهر محسوب می شود. همچنین لازم به ذکر است بطور کلی هتل های تهران قیمت های بسیار بالایی برای هرشب اقامت دارند مگر اینکه در سامانه های ارائه کوپن های تخفیف بتوان با قیمتی کمتر اقامت داشت.

تهران جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی زیادی دارد که گردشگران تور تهران برای بازدید از آن ها زمان بسیار زیادی باید صرف کنند.. در طول سفر به تهران از برخی مکان های محبوب در این شهر بازدید کردم که می توان به موزه عبرت، برج میلاد، برج آزادی، کاخ گلستان و غیره اشاره کرد. همچنین در این شهر تفریحات بسیاری وجود دارد که به آبشار تهران، دریاچه چیتگر، پارک هایی با امکانات هیجان انگیز مثل پارک ارم، تله کابین توچال و غیره می توان اشاره نمود. جالب است بدانید برای بازدید از این مکان ها می بایست هزینه های زیادی را پرداخت نمود که من توانستم در سفر به تهران، با استفاده از سامانه های ارائه تخفیف از هزینه سفر بکاهم.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به تهران