مسافرت به استرالیا

در میان سفرهایی که به دور دنیا داشتم، مسافرت به استرالیا یکی از خاطره انگیز سفر هایی بود که تجربه کردم و به همه گردشگران توصیه می کنم حتما به این شهر سفر کرده و  برای خود خاطره خوبی را بسازند. در ادامه این مطلب با لحظه آخر همراه باشید تا مسافرت به استرالیا خود را به اشتراک بگذارم.

استرالیا یکی از توریستی ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که هزینه سفر معقول، تفریحات آبی بی نظیر و طبیعت سبز از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به این کشور می باشد. شنیده بودم بهتر است قبل از سفر به استرالیا، به دلیل حجم بالای گردشگر، هتل ها و اماکنی که امکان رزرو کردن دارند، پیش از سفر رزرو شوند تا هنگام سفر به استرالیا مشکلی به وجود نیاید. نزدیک به 2 هفته پیش از سفر توانستم یکی از هتل های معروف شهر را برای اقامت رزرو کنم که هزینه نسبتا معقولی هم با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه میداد داشت. همچنین لازم به ذکر است اگر به صورت گروهی به این کشور سفر می کنید، هاستل ها بهترین گزینه برای اقامت هستند که کاهش چشمگیری در هزینه سفر دارند.

شاید به این فکر کنین که تایلند زلال ترین آب ها را دارد اما جالب است بدانید دریاچه بلو در کشور استرالیا، شفاف ترین دریاچه جهان می باشد که به جرئت بهترین مکان دیدنی در مسافرت به استرالیا محسوب می شود.

در سفر به شهر های مختلف استرالیا، مهم ترین نکته ای که توجه هر گردشگر تور استرالیا را به خود جلب می کند، طبیعت سرسبز و حضور حیوانات در نقاط مختلف می باشد. بعد از یک روز در مسافرت به استرالیا، به شهر کنز سفر کردم تا از باغ گیاه شناسی کنز بازدید کنم. به جرئت می توانم بگویم اگر قصد دارید تا در سفر به استرالیا آرامشی در فضای سرسبز را تجربه کنید، حتما از این باغ گیاه شناسی که کاملا رایگان هم می باشد بازدید کنید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 102 دهنده به امتیاز مسافرت به استرالیا
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.



پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری