امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر به تورنتو

سفر به تورنتو

شهر تورنتو از شهرهای پرطرفدار کانادا است که هر کسی تمایل داره حداقل یک بار از آن دیدن کند، من هم از این قاعده مستثنی نبودم و بسیار علاقه من بودم تا از این شهر دیدنی بازدید کنم. به همین منظور در اردیبهشت ماه سال 96 مرخصی گرفتم و همراه با تور تورنتو راهی این شهر شدم.
هتل Hilton Toronto هتل انتخابی ما برای اقامت، در سفر به تورنتو بود. وقتی به فرودگاه رسیدیم، به طور مستقیم راهی هتل شدیم و بعد از کمی استراحت، در رستوران هتل شامی لذیذ خوردیم. روز دوم سفر به تورنتو را به بازدید از باغ وحش تورنتو پرداختیم. این باغ وحش جذاب بسیار بزرگ است و بخش های مختلفی را شامل می شود که به طور کلی در حدود پنج هزار جانور را در خود جای داده است. بعد از بازدید از این حیات وحش زیبا، به رستورانی در نزدیکی باغ وحش رفتیم و یک غذای محلی خوردیم که طعمی بی نظیر داشت.
روز سوم سفر به تورنتو به برج cn که برجی معروف در این شهر است، رفتیم. در ارتفاعات این برج، مکانی را به پیاده روی و قدم زدن اختصاص داده اند که به دلیل ارتفاع زیاد، آن را پیاده روی بین زمین و آسمان می گویند. قدم زدن در این مکان بسیار لذت بخش بود.
روز چهارم سفر به تورنتو نیز بعد از صرف صبحانه در داخل هتل، به موزه رویال اونتاریو رفتیم. نمای ظاهری این موزه عجیب و در عین حال زیبا می باشد. در این موزه آثاری متنوع از زمان های مختلف گردآوری شده است. از آن جایی که من به آثار هنری بسیار علاقه دارم، مقصد بعدی ما گالری هنری اونتاریو بود.
روز چهارم سفر به تورنتو نیز کمی در مراکز خرید این شهر خرید کردیم و بعد به های پارک این شهر که پارکی عمومی و رایگان بود رفتیم و کمی گشتیم و غروب آماده برگشتن به تهران شدیم. تور تورنتو یکی از بهترین سفرهای من در طول زندگیم بود. 
درج نظر