سفر به اندونزی

چند ماهی بود که قصد سفر به اندونزی رو در سر داشتیم ولی موقعیت نمیشد که بریم تا این که ماه پیش تعطیلاتی 2 روزه پیش آمد و 2 روز هم مرخصی گرفتم و به همراه مادرم به این کشور رفتیم.
هتل Grand Mirage Resort انتخاب ما برای اقامت بود و واقعا هتلی بی نظیر و باکیفیت بود. از بحث اقامت که بگذریم به مبحث جذاب گردشگری می رسیم، با من همراه باشید تا در ادامه خاطرات سفر به اندونزی را برای شما بازگو کنم.
روز اول سفر به اندونزی را با خوردن صبحانه ای نیروبخش در هتل آغاز کردیم و حدود ساعت 11 ظهر به همراه تور اندونزی به سمت معبد اولوواتو به راه افتادیم. از آن جایی که این معبد یکی از مهم ترین معابد اندونزی به حساب می آید، شوق زیادی برای بازدید از آن داشتم. برای رسیدن به این معبد زیبا صخره ای بالا رفتیم و وقتی به آن جا رسیدیم چشم انداز زیبایی از شهر بالی را به تماشا نشستیم. ساعت 2 به رستورانی محلی در اطراف معبد رفتیم و غذایی بومی و دلچسب سفارش دادیم که طعم آن هنوز هم در خاطرم هست. معبد مادر دومین مقصد ما برای بازدید بود. این معبد وسیع چند دروازه برای ورود داشت که تمامی آن ها به یک حیاط منتهی می شدند. ما در این مکان زیبا عکس هایی را به یادگار گرفته ایم.
روز دوم سفر به اندونزی را به پارک آبی واتربوم رفتیم که خاطرات مهیجی از آن برای ما رقم خورد. بعدازظهر برای تماشای آتشفشان های برمو به منطقه جاوا رفتیم. این مکان بی نظیر یکی از جاذبه های شگفت انگیزی است که در کشور اندونزی وجود دارد.
در صبح روز سوم سفر به اندونزی به پارک ملی کومودو رفتیم و از جانوران منحصر به فردی که در آن زیست می کنند، دیدن کردیم. سفر با تور اندونزی یکی از بهترین خاطرات من را در طول عمرم رقم زد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر به اندونزی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری