سفر به اندونزی

تاریخ انتشار : ۲۱ آبان
چند ماهی بود که قصد سفر به اندونزی رو در سر داشتیم ولی موقعیت نمیشد که بریم تا این که ماه پیش تعطیلاتی 2 روزه پیش آمد و 2 روز هم مرخصی گرفتم و به همراه مادرم به این کشور رفتیم.
هتل Grand Mirage Resort انتخاب ما برای اقامت بود و واقعا هتلی بی نظیر و باکیفیت بود. از بحث اقامت که بگذریم به مبحث جذاب گردشگری می رسیم، با من همراه باشید تا در ادامه خاطرات سفر به اندونزی را برای شما بازگو کنم.
روز اول سفر به اندونزی را با خوردن صبحانه ای نیروبخش در هتل آغاز کردیم و حدود ساعت 11 ظهر به همراه تور اندونزی به سمت معبد اولوواتو به راه افتادیم. از آن جایی که این معبد یکی از مهم ترین معابد اندونزی به حساب می آید، شوق زیادی برای بازدید از آن داشتم. برای رسیدن به این معبد زیبا صخره ای بالا رفتیم و وقتی به آن جا رسیدیم چشم انداز زیبایی از شهر بالی را به تماشا نشستیم. ساعت 2 به رستورانی محلی در اطراف معبد رفتیم و غذایی بومی و دلچسب سفارش دادیم که طعم آن هنوز هم در خاطرم هست. معبد مادر دومین مقصد ما برای بازدید بود. این معبد وسیع چند دروازه برای ورود داشت که تمامی آن ها به یک حیاط منتهی می شدند. ما در این مکان زیبا عکس هایی را به یادگار گرفته ایم.
روز دوم سفر به اندونزی را به پارک آبی واتربوم رفتیم که خاطرات مهیجی از آن برای ما رقم خورد. بعدازظهر برای تماشای آتشفشان های برمو به منطقه جاوا رفتیم. این مکان بی نظیر یکی از جاذبه های شگفت انگیزی است که در کشور اندونزی وجود دارد.
در صبح روز سوم سفر به اندونزی به پارک ملی کومودو رفتیم و از جانوران منحصر به فردی که در آن زیست می کنند، دیدن کردیم. سفر با تور اندونزی یکی از بهترین خاطرات من را در طول عمرم رقم زد. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به اندونزی