مسافرت به فرانسه

تاریخ انتشار : ۲۰ آبان
مسافرت به فرانسه یکی از بهترین سفر های من محسوب می شود و به همین جهت قصد دارم خاطرات مسافرت به فرانسه را با شما به اشتراک بگذارم.
سال گذشته پس از مشورت با اعضای خانواده و بازدید از سایت لحظه آخر تور فرانسه را رزرو کردم تا به اتفاق خانواده با این کشور بسیار زیبا سفر کنیم، پاریس شهری بود که ما برای اقامت در مسافرت به فرانسه انتخاب کرده بودیم. در روز موعود به همراه خانواده به فرودگاه امام خمینی رفته و پس از یک پرواز 7 ساعته به فرودگاه شهر پاریس رسیدیم و با ترانسفر فرودگاهی خود را به هتل De Crillon که یکی از هتل های 5 ستاره پاریس می باشد رساندیم.
به سبب پرواز طولانی مدتی که داشتیم همگی احساس خستگی می کردیم به همین جهت به استراحت پرداختیم تا صبح فردا با انرژی بازدید از پاریس را آغاز کنیم.
در اولین روز سفر به فرانسه پس از صرف صبحانه در رستوران هتل به سمت برج ایفل رفتیم تا از این بنای بسیار معروف دیدن کنیم، این برج یکی از زیبا ترین و با شکوه ترین سازه هایی بود که تا به امروز دیده بودم و بازدید از آن بی شک یکی از بهترین تجربه های من به شمار می آید.
پس از بازدید از ایفل به پیشنهاد لیدر تور به سمت موزه لوور رفتیم تا گنجینه آثار باستانی دنیا را مشاهده کنیم، دیدن تعداد زیادی از آثار باستانی ایران در موزه لوور اتفاف بسیار جالبی بود.
پس از موزه لوور تصمیم گرفتیم به خیابان شانزه لیزه رفته و به خرید بپردازیم.
صبح در روز دوم مسافرت به فرانسه به بازدید کیسای نوتردام رفتیم بی شک این کلیسا یکی از آثار با شکوه و بی نظیر کشور فرانسه محسوب می شود، پس از صرف نهار در یکی از رستوران ها اطراف کلیسای نوتردام به مرکز خرید گالری لافایت رفتیم و ساعاتی را به گشت و گذار و خرید در این مرکز تجاری کم نظیر پرداختیم.
در روز آخر سفر با تور فرانسه به شهر نیس رفتیم و در سواحل نیس به تفریح پرداختیم، به طور کلی فرانسه با این که کشور گرانی می باشد اما یکی از بهترین مقاصد گردشگری بوده و علت این امر نیز جاذبه های متعددی می باشد که این کشور در خود جای داده است، اگر شما نیز قصد سفر دارید تور فرانسه را به شما پیشنهاد می کنم.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به مسافرت به فرانسه