مسافرت به اصفهان

تاریخ انتشار : ۱۹ آبان

در میان سفر هایی که به شهر های مختلف ایران داشتم، مسافرت به اصفهان، بهترین سفری بود که تجربه کردم. سفر به این شهر را برای همه مردم توصیه می کنم تا علاوه بر بازدید از بناهای تاریخی و جذاب اصفهان، انواع سوغاتی های سنتی این شهر را نیز تهیه کنند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا مسافرت به اصفهان که در روز های اخیر داشتم را به اشتراک بگذارم.

جهت تجربه مسافرت به اصفهان حتما توصیه می کنم از تور های لحظه آخری اصفهان استفاده کنید که علاوه بر هزینه بسیار پایین، امکانات و خدمات معقولی هم ارائه می دهند. در روز اولی که به اصفهان سفر کردم، جهت اقامت در این شهر، یکی از لوکس ترین و بهترین هتل های شهر را انتخاب کردم. هتل های عباسی و شرایتون یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های اصفهان محسوب می شوند که در بهترین نقاط شهر قرار داشته و امکانات و خدمات خوبی هم برای گردشگران تور اصفهان ارائه می دهند. همچنین لازم به ذکر است اقامت در این هتل ها شبی بیش از 300هزار تومان می باشد.

تعداد جاذبه های گردشگری و مکان های تاریخی اصفهان به قدری زیاد است که چندین هفته زمان نیاز دارد تا بتوان از آن ها بازدید به عمل آورد. یکی از مهم ترین دلایل مسافرت به اصفهان، بازدید از مراکز خرید سنتی و تهیه سوغاتی بود که به موجب آن، روز اول مسافرت به اصفهان، از مراکز خرید سنتی شهر بازدید کردم که به جرئت می توانم بگویم فقط بازدید از آن ها لذت خاصی دارد.

در طی چند روزی که به اصفهان سفر کرده بودم از معروف ترین جاذبه های تاریخی شهر بازدید کردم که می توان به کاخ چهل ستون، میدان نقش جهان و سی و سه پل اشاره کرد. تمامی جاذبه های گردشگری اصفهان به خصوص مساجد، کلیسا ها و عمارت های مختلف یکی از شاهکار های معماری این شهر می باشند که به همه گردشگران تور اصفهان توصیه می کنم بازدید از آن ها را فراموش نکنند.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به مسافرت به اصفهان