مسافرت به وارنا

تاریخ انتشار : ۱۵ آبان

حدود چند ماه پیش مسافرت به وارنا را به لطف یکسری از دوستانم تجربه کردم. این شهر یکی از بهترین مقاصد گردشگری در شبه جزیره بالکان است که علاوه بر تفریحات آبی بی نظیر، سواحل زیبا و بناهای تاریخی و دیدنی، می توان زندگی نسبتا لوکس را هم در وارنا تجربه نمود. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا تجربه مسافرت به وارنا را به اشتراک بگذارم.

وارنا شهری ساحی در غرب بلغارستان است که به سواحل طلایی معروف می باشد. سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا به این شهر سفر می کنند تا بهترین خاطره سفر را برای خود رقم بزنند. محبوبیت بالای این شهر نظر من را نیز جلب کرد تا مسافرت به وارنا را تجربه کنم.

برای سفر به این شهر تصمیم گرفتم برای کاهش هزینه ها، از تور های لحظه آخری استفاده کنم چون این تور ها علاوه بر قیمت پایین تر، امکانات مناسبی هم ارائه می دهند. وارنا هتل های زیادی برای اقامت دارد که اکثر آن ها در سواحل طلایی این شهر واقع شده اند. من برای اقامت در وارنا به یکی از لوکس ترین هتل های سواحل طلایی رفتم که قیمت بسیار بالایی هم برای هرشب اقامت داشت.

در طول مسافرت به وارنا، از اکثر جاذبه های دیدنی شهر بازدید کردم که پارک آبی آکواپولیس و موزه باستان شناسی وارنا را حتما توصیه می کنم در سفر به این شهر بازدید کنید. لازم به ذکر است حهت رفت و آمد در وارنا بهترین گزینه استفاده از تاکسی یا سروسی حمل و نقل محلی است که بسیار به صرفه تر از اجاره خودرو و غیره می باشد.

وارنا مراکز خریدی زیادی دارد که به این دلیل، معضل خرید و تهیه سوغاتی که داشتم را رفع کرد. در اکثر مراکز خرید وارنا می توان هر نوع محصول در هر زمینه ای را تهیه نمود.گردشگران تور وارنا لازم است بدانند مردم وارنا نیز یکی از خون گرم ترین و خوش برخورد ترین مردمانی هستند که تا به حال دیده ام.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به مسافرت به وارنا