مسافرت به کانادا

تاریخ انتشار : ۱۳ آبان
مسافرت به کانادا همیشه جزء یکی از آرزوهای من بود که بالخره امسال عملی شد. مسافرت به کانادا برای من به اندازه ای لذت بخش بود که قصد دارم در این بخش خاطراتی از آن را برای شما بازگو کنم. ما هتل را برای اواسط تیرماه رزرو کردیم و طبق همین برنامه راهی این کشور شدیم.
وقتی به هتل Pan Pacific Vancouver رسیدیم، کمی استراحت کردیم و گشت و گذار را از همان بعدازظهر شروع کردیم. اولین مقصد گردشگری را برج سی ان تورنتو انتخاب کردیم. در این برج مکانی برای پیاده روی وجود دارد که به پیاده روی بین زمین و آسمان شهرت داشته و مرتفع ترین مکان موجود در دنیا می باشد که همه ی مردم جهان از جمله گردشگران تور کانادا می توانند لذت پیاده روی را در آن حس کنند. غروب برای بازدید از باغ وحش تورنتو که حدود 5 هزار جانور را در خوی داده رفتیم. این باغ وحش بخش های مختلفی دارد که حدود 450 گونه از حیوانات در این بخش ها زندگی می کنند.
روز دوم مسافرت به کانادا را به بازدید از آبشار نیاگارا و دریاچه خال دار اختصاص دادیم. آبشار نیاگارا را شاید بتوان مهمترین جاذبه گردشگری کشور کانادا نام برد که نزد گردشگران تور کانادا بسیار معروف است. این آبشار زیبا از 3 آبشار بسیار زیبا تشکیل شده که جلوه ی خاصی به مناطق اطراف بخشیده است.
در روز سوم مسافرت به کانادا نیز از آکواریم ونکوور و پارک مونت رویال دیدن کردیم که روز لذت بخشی برای ما رقم خورد. آکواریوم ونکوور آبزیان بسیار زیبایی دارد که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند، بعد از آکواریوم به پارک مونت رویال رفتیم و در آن جا پیک نیک کردیم.
در روز آخر هم کمی خرید کردیم و بعد برای پرواز به سمت تهران آماده شدیم و برگشتیم. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به مسافرت به کانادا