سفرنامه من

مسافرت به مکزیک

یکی از آرزو های من مسافرت به مکزیک بود که سال گذشته محقق شد و به همین جهت در این نوشته قصد دارم خاطرات مسافرت به مکزیک را با کاربران لحظه آخری به اشتراک بگذارم.
سال گذشته پس از تحقیقات فراوان کشور مکزیک را برای سفر انتخاب کرده و به همراه خانواده با تور مکزیک به این کشور سفر کردیم.
هتلی که آژانس مسافرتی برای اقامت ما در نظر گرفته بود هتل ریو کانکون بود که یکی از بهترین هتل های شهر کانکون به شمار می آید، پس از رسیدن به فرودگاه کانکون با کمک ترانسفر هتل به محل اقامت رسیدیم و به استراحت مشغول شدیم تا صبح فردا مسافرت به مکزیک را آغاز کنیم.
سواحل کانکون از زیبا ترین سواحل موجود در کشور مکزیک می باشد به همین جهت ما صبح اولین روز سفر به مکزیک را به گشت و گذار در این سواحل اختصاص دادیم و بعد از ظهر همان روز به پیشنهاد لیدر تور مکزیک به موزه مایا رفته و در این موزه تا حد زیادی با فرهنگ جالب سرخپوستان منطقه آشنا شدیم. بعد از بازدید از موزه در خیابان های اطراف به گشت و گذار پرداختیم و پس از صرف شام در یکی از رستوران های محلی شهر به هتل بازگشتیم.
صبح روز دوم مسافرت به مکزیک به دیدن مجلل ترین کلیسای جهان که در شهر کانکون قرار دارد رفتیم، شکوه و زیبایی این کلیسا واقعا بی نظیر بود و بازدید از آن حدود دو ساعت زمان برد. بعد از ظهر روز دوم سفر برای خرید به بازار های محلی کانکون رفتیم و دیدن فروشگاهی برای جادوگران در میان بازار بسیار جالب بود.
در آخرین روز سفر به کشور مکزیک به همراه تور به تنگه مس رفته و از طبیعت زیبای منطقه لذت بردیم، مسافرت به مکزیک یکی از بهترین تجربه های من به شمار می آید و به شما نیز توصیه می کنم در صورت امکان سفر با تور مکزیک را فراموش نکنید، امیدوارم سفرنامه به مکزیک برای گردشگران در طول سفر با تور مکزیک مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز مسافرت به مکزیک
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری