سفر به بلگراد

تاریخ انتشار : ۷ آبان
ماه آبان سال گذشته من به همراه همسرم قصد سفر به کشور صربستان را داشتیم. من شهر بلگراد رو پیشنهاد دادم، همسرم هم موافق بود. پس من به سایت لحظه آخر رفتم و چندین مطلب در رابطه با این شهر مثل هزینه سفر به بلگراد و بهترین زمان سفر به بلگراد را خواندم. بعد از آن به یک آژانس هواپیمایی رفتیم و برای روز 10 ام آبان تور گرفتیم. پرواز ما صبح روز 10 آبان به سمت شهر بلگراد بلند شد. پس از رسیدن به شهر بلگراد توسط ترانسفر فرودگاه به هتل Hyatt Regency Belgrade رفتیم. بنظر من این هتل یکی از بهترین هتل ها برای مسافران تور بلگراد می باشد. این هتل امکانات بسیاری داشت و فضای داخلیش لوکس و مدرن بود. روز اول از سفر به بلگراد ما نهار رو داخل هتل خوردیم و بعد از آن برای بازدید از کلیسای سنت ساوا از هتل خارج شدیم. معماری ساختمان این کلیسا بسیار زیبا بوده و یکی از بهترین جاذبه های دیدنی تور صربستان محسوب می شود. پس از آن به هتل برگشتیم و شام رو داخل هتل خوردیم. 
روز دوم از سفر به بلگراد من به همراه همسرم برای نهار به رستوران رستوران بلا ویستا رفتیم. فضای این رستوران بسیار مناسب بود و غذا های با کیفیت و خوش طعمی رو سرو می کرد. ما بعد از نهار به میکسر هاوس رفتیم که شامل فروشگاه ها و کافه های بسیاری می شود. 
روز سوم از سفر، ما پس از صرف صبحانه و نهار در هتل به چندین مرکز خرید معروف در این شهر مانند مرکز خرید دلتا سیتی رفتیم و کمی سوغاتی خریدیم، روز سوم ما برای شام به رستوران هوما رفتیم. این رستوران غذا های محلی صربستان را برای گردشگران تور بلگراد سرو می کند. 
پرواز برگشت ما صبح روز چهارم به سمت تهران بود، به همین دلیل وسایلمون رو کم کم جمع کردیم و آماده پرواز فردا شدیم. در اینجا سفر ما به شهر بلگراد پایان یافت.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به بلگراد