سفر به زاگرب

تاریخ انتشار : ۵ آبان
در این مقاله قصد دارم خاطرات سفری که به شهر زاگرب داشتم را با شما کاربران گرامی به اشتراک بگذارم. از سال های دور بود که علاقه زیادی به کشور کرواسی داشتم و همیشه دوست داشتم از زیبایی های آن دیدن کنم به همین دلیل در پاییز پارسال تصمیم گرفتم این سفر را انجام دهم. کارهای مربوط به رزرو هتل و اقامت را انجام دادیم و ظهر روز 2 شنبه راهی فرودگاه امام خمینی شدیم تا با تور زاگرب به این شهر سفر کنیم. بعد از رسیدن به هتل وستین زاگرب کمی استراحت کردیم و شام را در رستوران هتل خوردیم.
روز دوم سفر به زاگرب را با بازدید از پارک ماکسیمیر آغاز کردیم. این مجموعه که قدیمی ترین پارک شهر زاگرب به حساب می آید، بسیار زیبا و چشم نواز می باشد. در این پارک امکاناتی از قبیل زمین بازی، وسایل ورزشی و بوفه تغذیه وجود داشت و گردشگرانی که با تور زاگرب رفته بودند، از آن ها استفاده می کردند. بعد از این مکان، به یکی دیگر از پارک های زاگرب رفتیم که نزد مردم محلی هم محبوبیت زیادی دارد. پارک ملی پیلتوایس که در سازمان جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده همواره مورد توجه گردشگران تور کرواسی قرار دارد و وقتی که ما به این پارک رفتیم مملو از توریست بود. وجود دریاچه های زیبا در کنار درختان سرسبز جلوه بی نظیری به این پارک دل انگیز بخشیده است.
در روز سوم سفر به زاگرب، صبحانه را در هتل خوردیم و بعد راهی موزه میمارا شدیم. این موزه که در مرکز شهر زاگرب واقع شده، آثار هنری بی همتایی را در خود جای داده است. بعد بازدید از موزه به برج لتسکا که نماد شهر می باشد، رفتیم و عکس های زیبایی از آن گرفتیم. روز چهارم سفر به زاگرب را به خرید اختصاص دادیم و سرانجام روز پنجم سفر به زاگرب، آماده ی بازگشت به تهران شدیم. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به زاگرب

بهادر آبان 1397
برای دو نفر سفر به زاگرب برای آذر ماه چه حدود قیمتی در میاد ؟ و با چه شماره ای باید تماس بگیرم ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به زاگرب