مسافرت به ابوظبی

تاریخ انتشار : ۲ آبان

یکی از بهترین مسفارت هایی که در طول زندگیم تجربه کردم، مسفارت به ابوظبی بود که خاطره بسیار خوبی را برایم ساخت. در ادامه این مطلب با لحظه آخر همراه شوید تا تجربه هایم در مسافرت به ابوظبی را به اشتراک بگذارم.

اوایل پاییز بود که قصد داشتم به ابوظبی سفر کنم. فصل پاییز و بهار را می توان بهترین فصل سفر به ابوظبی دانست زیرا در این دو فصل، شهر از آب و هوای مطلوب تری نسبت به تابستان برخوردار می باشد. ابوظبی مقصدی لوکس محسوب می شود و من هنگامی که فرودگاه بین المللی ابوظبی وارد شدم، به این موضوع پی بردم. این فرودگاه بعد از فرودگاه بین المللی دبی، دومین فرودگاه بزرگ و شلوغ خاورمیانه محسوب می شود که در سال 2003 افتتاح شده است.

اقامت در هتل های ابوظبی را می توان یکی از کار های دشوار در سفر به این شهر دانست زیرا در ابوظبی هتل های لوکس زیادی وجود دارد که یکی لوکس تر از دیگری می باشد. در مسافرت به ابوظبی برای اقامت، هتل Emirates Palace Hotel را انتخاب کردم که یکی از لوکس ترین و بهترین هتل های شهر می باشد. این هتل در کنار امکانات و ظاهر لوکس که دارد، از خدمات مناسبی هم برخوردار است که نسبت به هزینه ای که برای هرشب اقامت پرداخت کردم، واقعا ارزشش را داشت.

ابوظبی با توجه به اینکه شهری با آب و هوای گرم و خشک می باشد، اما تفریحات هیجان انگیزی دارد که یکی از آن ها، پارک آبی یاس ابوظبی است. این پارک آبی با تنوعی از امکانات تفریحی و آبی، جزء محبوب ترین تفرجگاه های ابوظبی شناخته می شود. همچنین در میان جاذبه های ابوظبی، قصر امارات و موزه لوور ابوظبی را حتما توصیه می کنم در سفر به این کشور بازدید کنید.

در آخر لازم به ذکر است با توجه به اینکه ابوظبی مراکز خرید لوکس زیادی دارد، اما مرکز خرید یاس مال می تواند یکی از مراکز خریدی باشد که هزینه کمتری را برای خرید بر دوش می گذارد.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره مسافرت به ابوظبی

لاوین آبان 1397
برای مسافرت به ابوظبی نیاز به ویزا هست ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به مسافرت به ابوظبی