سفر به کانادا

تاریخ انتشار : ۱ آبان
تعدادی از دوستان من پارسال به شهر کانادا سفر کرده بودند و برنامه من برای همراهی آن ها تداخل پیدا کرد تا این که امسال تصمیم گرفتم به همراه برادرم به این کشور زیبا و مدرن برویم و از آن بازدید کنیم.
سرانجام در اواسط تیرماه با تور کانادا راهی این کشور شدیم. روز اول را به استراحت در هتل پرداختیم و از سرگرمی های موجود در آن استفاده کردیم. روز دوم سفر به کانادا را با بازدید از باغ وحش تورنتو آغاز کردیم. این باغ وحش بیش از 5 هزار جانور را از نقاط مختلف دنیا در خود جای داده بود و بسیار جذاب بود. بعد بازدید از این مکان، مسافتی طولانی را طی کردیم تا به آبشار نیاگارا رسیدیم. این آبشار بسیار زیبا 3 آبشار را شامل می شود که از همه ی آن ها عکس هایی برای یادگار گرفتیم.
روز سوم سفر به کانادا به پیشنهاد برادرم بازدید از "دریاچه خال دار" را در اولویت کار قرار دادیم. این دریاچه یکی از زیباترین و جذاب ترین جاذبه های کشور کانادا است که هرساله تعداد زیادی از گردشگران تور کانادا را به سوی خود می کشاند. در نزدیکی دریاچه خال دار رستورانی مجلل وجود داشت که تصمیم گرفتیم ناهار را در همان جا بخوریم. غروب به پارک مونت رویال که پارکی وسیع و خوش منظر در شهر مونترال است، رفتیم و چند ساعتی را در آن جا سپری کردیم. روز چهارم سفر به کانادا را به خرید کردن در مراکز خرید آن پرداختیم.
صبح روز پنجم سفر به کانادا برای تماشای آکواریوم ونکوور که در پارک استنلی قرار داشت، راهی این شهر شدیم. این آکواریوم به اندازه ای دلربا بود که مجذوب زیبایی های بی مثال آن شدیم. سرانجام به هتل بازگشتیم و برای بازگشت به تهران آماده شدیم و صبح روز آخر به فرودگاه رفتیم و به تهران برگشتیم. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به کانادا

نادر دی 1397
در نوشتن این متن که ظاهرا برای معرفی چند تا از جاذبه های توریستی سرهم شده، متاسفانه حداقل دقت لازم بکار نرفته. امکان نداره شما تو هتلی در ونکوور استراحت کنی و بعد بعد از ظهر بری برج سی ان در تورنتو! این نوع سرهم بندی ها اعتبار وبسایت شما رو کاهش میده.
دایان آبان 1397
بااسن وضعیت موجود سفر به کانادا را باید با خودمون به گور ببریم
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به سفر به کانادا