سفر به کرابی

تاریخ انتشار : ۳۰ مهر
تایلند بهشت گردشگران است. این کشور شهر های مختلفی دارد که در سفرنامه تایلند تصمیم گرفتم سفر به کرابی را تجربه کنم. با لحظه آخر همراه باشید تا به بررسی سفر به کرابی و بازدید از مکان های دیدنی آن داشتم بپردازیم.
تایلند به سه شهر بانکوک، پاتایا و پوکت معروف می باشد که سالانه میلیون ها گردشگر از آن ها بازدید می کنند. شهر کرابی با توجه به جاذبه های گردشگری و تاریخی، معابد و سواحل بی نظیری که دارد از محبوبیت کمتری نسبت به سایر شهر های معروف تایلند برخوردار است که به این دلیل، سفر به کرابی یکی از بهترین سفر ها برای گردشگرانی است که قصد دارند در شهری نسبتا آرام و خلوت سفر کنند.
پیش از سفر به کرابی تصمیم گرفتم ابتدا نسبت به رزرو هتل اقدام کنم. گردشگران تور کرابی جالب است بدانید در این شهر هتل هی 5 ستاره و لوکس زیادی وجود دارد که دارای هزینه های معقولی برای هر شب اقامت بوده و در کنار آن امکانات و خدمات مناسبی هم ارائه می دهند.
هنگام سفر به کرابی به مدت 5 روز در این شهر اقامت داشتم که جالب است بدانید هزینه سفرم کمتر از آن چیزی بود که تصور می کردم و به جرئت می توانم بگویم کرابی یکی از ارزان ترین مقاصد گردشگری نسبتا لوکس محسوب می شود. کرابی جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی فراوانی دارد که اکثر آن ها را غار های زیبا و معابد تشکیل می دهند.
در کرابی جزایر مختلفی وجود دارد که هرکدام چشم انداز زیبایی را برای گردشگران تور کرابی به ارمغان می آورد. یکی از این جزایر، جزیره فی فی لای است. برای رسیدن به این جزیره باید از ساحل کرابی و با اجاره کشتی به جزیره سفر می کردم که نزدیک به 40 دقیقه زمان هم سپری شد. همینجا لازم است ذکر کنم اگر در کرابی کشتی و به همراه راهنما اجاره کنید، به راحتی می توانید به نقاط مختلف و جزایر مختلف کرابی سفر کنید تا از زیبایی های هرکدام برای خود خاطره خوبی بسازید.
همچنین جالب است بدانید این شهر یکی از مهم ترین سواحل برای ماهیگیری می باشد و گردشگران تور کرابی می توانند بعد از ماهیگیری، انواع ماهی های خوشمزه را به عنوان سوغاتی به همراه داشته باشند.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به کرابی

مهرداد آبان 1397
ویزای سفر به کرابی حدودا چند روزه در میاد ؟ و این که هزینه اش چقدر است ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به کرابی