سفر به ابوظبی

تاریخ انتشار : ۲۸ مهر
اگر شما هم جزء آن دسته از توریست هایی هستید که قصد دارید سفر به ابوظبی را تجربه کنید و از این شهر لوکس و مدرن دیدن کنید، پیشنهاد می کنم سفرنامه من را از دست ندهید.
اواخر اردیبهشت پارسال به همراه پدرم تصمیم گرفتیم که یک مسافرت 2 تایی را تجربه کنیم و به همین دلیل سفر به ابوظبی را انتخاب کردیم. کارهای مربوطه را انجام دادیم و هتل Park Rotana Abu Dhabi را جهت اقامت رزرو کردیم و با تور ابوظبی راهی این شهر شدیم.
از آن جا که تعریف موزه لوور ابوظبی را زید شنیده بودیم، روز اول سفر به ابوظبی را با بازدید از این موزه جذاب آغاز کردیم. این موزه بخش های هنری بی نظیری داشت که نظر هر بیننده ای را به خود جلب بود، واقعا عالی بود. بعد از بازدید از این مکان به قصر الحصن که یکی از قدیمی ترین ساختمان های این شهر است، رفتیم که من محو کاشی کاری های بسیار زیبای آن شدم و عکس های زیادی از آن ها گرفتم که هنوز هم در آلبوم دارم.
روز دوم سفر به ابوظبی، در هتل صبحانه ای دلچسب خوردیم و بعد به ساحل جزیره سعدیات رفتیم. این ساحل زیبا و چشم نواز آرامشی بی همتا به گردشگران تور ابوظبی القا می کند که بسیار لذت بخش است. بعد برای صرف شام به رستوران مراکش رفتیم و از غذاهای بومی این شهر سفارش دادیم که طعمی ماندگار و دلپذیر داشتند.
در روز بعد ابتدا به مسجد شیخ زاید ابوظبی رفتیم و از معماری چشم نواز آن دیدن کردیم. یک نکته بسیار جالب که در رابطه با این مسجد وجود دارد، این است که غیر مسلمان ها هم می توانند بدون ترس وارد آن شوند. بعد از مسجد به سرزمین فراری ابوظبی رفتیم که بسیار جذاب بود و مکانی محبوب نزد گردشگران تور امارات است. در روز آخر برای خرید، به مرکز خرید مارینا رفتیم و به خرید پرداختیم و در نهایت برای بازگشت به تهران راهی فرودگاه شدیم. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به ابوظبی

راحله آبان 1397
کاش در مورد سفر به ابوظبی یه مقدار مفصل تر می نوشتید
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به ابوظبی