سفر به مکزیک

تاریخ انتشار : ۲۵ مهر
مدت ها بود قصد سفر به مکزیک را در سر داشتم تا این که در اوایل مهر ماه شرایط مناسب پیش آمد و به همراه دوستم به پرس و جو در رابطه با این کشور پرداختیم. یک هتل 5 ستاره در مرکز شهر رزرو کردیم و بلیط گرفتیم، صبح روز 5 شنبه به فرودگاه امام خمینی رفتیم و به راه افتادیم. وقتی به مکزیک رسیدیم خیلی خسته بودیم و به استراحت پرداختیم و بعد از رفع خستگی برای صرف شام به یکی از رستوران های معروف اطراف هتل رفتیم.
روز دوم سفر به مکزیک را با بازدید از تنگه مس آغاز کردیم. تعریف و تمجیدهای زیادی از این منطقه زیبا شنیده بودیم و وقتی به آنجا رفتیم، تعداد زیادی از توریست های تور مکزیک را دیدیم. تنگه مس 6 دره مجزا دارد که هر یک زیبایی های خاص خودش را دارد.
روز دوم سفر به مکزیک به غار کریستالی رفتیم. برای رسیدن به این غار شگفت انگیز کوهنوردی هم انجام دادیم که مناظر طبیعی چشم نوازی در مسیر وجود داشت و کلی انرژی و حس خوب دریافت کردیم.
روز سوم سفر به مکزیک به یکی از جذاب ترین جاذبه هایی که در این کشور وجود داشت رفتیم، موزه ای در دل آب نام این جاذبه بی نظیر بود. در این موزه حدود 500 مجسمه در زیر آب وجود دارد که برای بازدید از آن ها به غواصی در آب های دریای کانکون پرداختیم و تجربه ای فوق العاده را برای خود ثبت کردیم.
در روز بعد به جزیره مخوف عروسک ها در اطراف شهر مکزیکوسیتی رفتیم. این مکان که مملو از عروسک هایی بدقواره و مخوف می باشد، برای آن دسته از گردشگران تور مکزیک که به فیلم های ترسناک علاقه دارند، جذابیت زیادی دارد. سرانجام در روز پنجم هتل را به مقصد فرودگاه ترک کردیم و به تهران بازگشتیم. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به مکزیک

آریامن آبان 1397
سفر به مکزیک به همین راحتی ها برای ایرانیا ممکنه مگه ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به مکزیک