امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفرنامه دهلی

سفرنامه دهلی

دو سال پیش من به همراه همسرم قصد سفر به یکی از شهر های کشور هند رو داشتیم، همسرم شهر دهلی رو پیشنهاد داد. منم موافق بودم و شروع کردیم به جستو و جو در اینترنت و در سایت لحظه آخر چندین مطلب مانند سفر به دهلی و هزینه سفر به دهلی را خواندم. در این مقاله قصد داریم سفرنامه دهلی رو برای شما شرح بدهیم. توری که ما گرفتیم برای 14 دی بود. ما  شروع کردیم به جمع کردن وسایلمون. صبح روز 14 دی ماه پرواز ما به سمت این شهر بلند شد. پس از رسیدن به این شهر زیبا، ما توسط ترانسفر فرودگاه به هتل The Leela Ambience Convention Hotel Delhi رفتیم. در ابتدای سفرنامه دهلی لازمه بگم که این هتل واقعا لوکس و زیبا بود، همچنین امکانات بسیار زیادی داشت و توصیه می کنم گردشگران تور دهلی این هتل رو برای اقامت خودشون انتخاب کنند.
روز اول سفرنامه دهلی من و همسرم بعد از صرف ناهار در رستوران هتل به بازدید از چند جاذبه دیدنی در این شهر رفتیم و شام را در یکی از رستوران های معروف شهر دهلی خوردیم و به هتل برگشتیم.
روز دوم سفرنامه دهلی ما بعد از صرف نهار به استخر هتل رفتیم و بعد از آن کمی داخل شهر دهلی قدم زدیم و برای شام به رستوران کاکه دی هاتی رفتیم. این رستوران سنتی غذا های خوش طعم و با کیفیت محلی را برای گردشگران تور دهلی سرو می کند.
روز سوم سفرنامه دهلی رو به خرید اختصاص دادیم و به چند مرکز خرید زیبا در دهلی مراجعه کردیم، ما از این مراکز کلی لباس و سوغاتی برای دوستانمون گرفتیم و برای شام به هتل برگشتیم.
پرواز برگشت ما فردا صبح بود برای همین کم کم وسایلمون رو جمع کردیم و آماده برگشت شدیم. صبح روز چهارم پرواز ما به سمت تهران بلند شد و در اینجا سفرنامه دهلی به پایان رسید.

نظرات مردم درباره سفرنامه دهلی

کوروش 5 آبان 97
2
سفرنامه دهلی رو لطفا مفصل تر بنویسید خیلی کوتاه و مختصر بود
درج نظر