سفر به دهلی

تاریخ انتشار : ۲۱ مهر
در میان سفر به کشور ها و شهر های مختلف تصمیم گرفتم جهت تجربه سفری متفاوت، به دهلی سفر کنم. سفر به دهلی یکی از عجیب ترین و شاید سخت ترین سفر هایی بود که در عمرم تجربه کردم. با لحظه آخر همراه باشید تا به بررسی سفر به دهلی بپردازیم.
دهلی یکی از شهر های پرجمعیت و بزرگ هند است که در سمال این کشور واقع شده است. سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا به هند سفر می کنند تا به فرهنگ مردم شهر، جاذبه های گردشگری و مکان های تاریخی دهلی آشنا شوند.
بهترین زمانی که برای سفر به دهلی انتخاب کردم فصل بهار بود زیرا در این فصل دهلی دارای آب و هوایی مناسب بوده و در کنار آن، میزان ورود گردشگران به این شهر کمتر از فصل تابستان می باشد. جهت اقامت در این شهر با هتل ها و اقامتگاه های مختلفی روبرو شدم که ترجیح دادم در یکی از بهترین هتل های شهر با نام هتل امپریال اقامت کنم. این هتل از امکانات و خدمات معقولی برخوردار بود تا سفر خوبی را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد.
در سفر به دهلی از جاذبه های گردشگری و مکان های زیادی بازدید کردم که در میان آن ها از مسجد جهان نما و قطب مناز دهلی بسیار لذت بردم. مسجد جهان نما هند یکی از بزرگترین مساجد اسلام است بطوریکه از 6 هزار کارگر برای ساخت آن استفاده شد. همچنین قطب منار با داشتن 73 متر ارتفاع، بلند ترین سازه آجری دنیا است که به دست انسان ها ساخته شده است. جالب است بدانید این بنا که در قران 12 میلادی ساخته شده است یکی از مکان های تاریخی هند محسوب می شود.
توصیه ای که برای گردشگران تور دهلی در سفر به این شهر دارم این است اگر قصد میل کردن انواع غذاهای لذیذ هندی و محلی را در رستورانی ارزان دارید، کاکه دی هاتی می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. این رستوران در همه ساعات روز شلوغ می باشد زیرا در قبال اخذ قیمتی کم، بهترین و لذیذ ترین غذاها را برای گردشگران تور دهلی ارائه می دهد.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به دهلی

تارا آبان 1397
هزینه ی سفر به دهلی و اقامت در یک هتل 4 ستاره ی خوب چقدر هزینه بر هست ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به دهلی