سفرنامه کرواسی

تاریخ انتشار : ۱۷ مهر
عید سال پیش من به همراه دو نفر از همکارام قصد داشتیم به یک سفر خارجی برویم. من تور کرواسی را پیشنهاد دادم و همه قبول کردند. پس شروع کردیم به جمع آوری اطلاعات در رابطه با این کشور. من از سایت لحظه آخر چند مطلب در رابطه با بهترین زمان سفر به کرواسی و هزینه سفر به کرواسی خواندم. توری که ما گرفته بودیم برای هفتم فروردین بود. خلاصه وسایلمون رو جمع کردیم و صبح روز هفتم پرواز ما به سمت شهر زاگرب در کشور کرواسی بلند شد. پس از رسیدن به به شهر زاگرب توسط ترانسفر فرودگاهی به هتل The Westin Zagreb رفتیم. در ابتدای سفرنامه کرواسی لازم هست که بگم این هتل 5 ستاره واقعا عالی بود و امکانات بروزی داشت. بعد از کمی استراحت در هتل به رستوران لیبیسترو رفتیم و نهار رو اونجا خوردیم بعد از نهار به پارک ملی پلیتیویچ رفتیم و چند ساعتی رو اونجا بودیم و به هتل برگشتیم. روز اول از سفرنامه کرواسی به ما خیلی خوش گذشت.
روز دوم سفرنامه کرواسی پس از صرف صبحانه و نهار در هتل به مرکز خرید آرنا کرواسی رفتیم و کمی خرید کردیم و بعد از آنجا به یکی از رستوران های لوکس شهر رفتیم و شام رو اونجا خوردیم.
روز سوم از سفرنامه کرواسی بعد از نهار به دیدن از کلیسای زاگرب رفتیم، این کلیسا واقعا جای قشنگی بود و بنظرم یکی از بهترین جاهای دیدنی تور کرواسی محسوب میشود. بعد از اونجا به موزه میمارا رفتیم. این موزه هم جای بسیار جالبی بود. بعد از موزه به هتل برگشتیم و شام رو تو هتل خوردیم و خوابیدیم.
بلیت برگشت ما برای فردا صبح به سمت تهران بود. برای همین وسیله ها را جمع کردیم. فردا صبح پرواز ما ساعت 8 صبح به سمت تهران بلند شد و در اینجا سفرنامه کرواسی به پایان رسید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفرنامه کرواسی

سلمان آبان 1397
سفرنامه کرواسی خیلی مختصر هست زیاد به درد مسافر نمی خوره
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفرنامه کرواسی