سفر به تایلند

تاریخ انتشار : ۱۵ مهر
در میان محبوب ترین مقاصد گردشگری که در دنیا وجود دارد، تصمیم گرفتم به تایلند سفر کنم. کشوری که سواحل بی نظیر، طبیعت بکر و معابد زیادی دارد. سفر به تایلند یکی از زیباترین و بهترین سفر هایی بود که تا به امروز داشتم. در این مطلب با لحظه آخر همراه باشید تا به بررسی سفر به تایلند بپردازیم.
در سفر به تایلند تصمیم گرفتم برای اقامت یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های شهر بانکوک را انتخاب کنم. بانکوک اولین شهری بود که در سفر به تایلند از آن بازدید کردم. دو روز در بانکوک اقامت داشتم که در این مدت توانستم از برخی از جاذبه های گردشگری و مکان های معروف آن بازدید کنم. یکی از با شکوه ترین و زیباترین جاذبه های گردشگری این شهر، معبد وات آرون می باشد که هنگام غروب آفتاب چشم انداز بی نظیری دارد.
بعد از بانکوک به شهر زیبای پاتایا سفر کردم. این شهر سواحل بسیار زیبایی دارد که از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به پاتایا است. گردشگران تور پاتایا اگر در سفر به این شهر قصد بازدید از یکی از بهترین معابد شهر را دارید، معبد وانسانگ وارارام یکی از با شکوه ترین و زیباترین معابد این شهر محسوب می شود که 12 کیلومتر خارج از مرکز شهر واقع شده است. لازم به ذکر است در پاتایا مراکز خرید مختلفی وجود دارد اما توصیه می شود جهت تهیه سوغاتی و خرید، به مراکز خرید سنتی شهر مراجعه کنید زیرا از قیمت های کمتری برخوردارند.
بعد از پاتایا، به شهر ساموئی سفر کردم. سالانه گردشگران زیادی با تور ساموئی به این شهر سفر می کنند تا از معابد منحصر به فرد آن بازدید کنند. مهم ترین جاذبه ای که در این شهر توجهم را جلب کرد، معبد بودای بزرگ بود. این معبد یکی از بزرگترین معابد تایلند محسوب می شود که بر روی صخره کوچک واقع شده است. بزرگی این معبد باعث شده تا گردشگران تور تایلند حتی در فرودگاه این شهر نیز بتوانند این معبد را مشاهده کنند.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به تایلند

کوروش آبان 1397
اگر مایل باشید من هم در مورد سفر به تایلند بنویسم و براتون ارسال کنم
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به سفر به تایلند