سفرنامه کوش آداسی

تاریخ انتشار : ۱۴ مهر
تابستان سال گذشته من به همراه خانواده، قصد داشتیم به یکی از شهر های ترکیه سفر کنیم، پدرم شهر کوش آداسی را پیشنهاد داد. من هم شروع کردم به جستوجو در اینترنت و چندین مطلب مانند هزینه سفر به کوش آداسی و بهترین زمان سفر به کوش آداسی را از سایت لحظه آخر خواندم. تور ما 3 روزه بود و پروازمون صبح روز 23 مرداد به سمت کوش آداسی بلند شد. ما بعد از رسیدن به شهر کوش آداسی توسط ترانسفر فرودگاه به هتل Aqua Fantasy Aquapark رفتیم. این هتل 5 ستاره واقعا عالیه و امکانات بسیار لوکس و کاملی هم داشت. پارک آبی هتل هم که بی نظیره، به نظر من پارک آبی هتل یکی از بهترین بخش های سفرنامه کوش آداسی بود. 
ما بعد از خوردن ناهار، برای دیدن از بزرگ ترین غار کوش آداسی از هتل خارج شدیم، درون این غار واقعا جالب بود و حسابی لذت بردیم. بعد از بازدید از غار به یکی از رستوران های معروف شهر کوش آداسی رفتیم و شام رو اونجا خوردیم و به هتل برگشتیم.
روز دوم بعد از خوردن نهار و کمی تفریح در پارک آبی هتل به جزیره کبوتر رفتیم. این جزیره یکی از اصلی ترین جاذبه های دیدنی تور کوش آداسی محسوب می شود. بعد از آنجا به مرکز خرید مودا آنتی لوپ رفتیم و کمی خرید کردیم و به هتل برگشتیم. روز دوم از سفرنامه کوش آداسی یکی از بهترین روز ها برای من و خانواده ام بود.
روز سوم برای نهار به یکی از رستوران های لوکس این شهر مراجعه کردیم و پس از آن به سواحل کوش آداسی رفتیم و چندین ساعت را در ساحل گذراندیم و به هتل برگشتیم. پرواز برگشت ما فردا صبح به سمت تهران بود و باید وسایلمان را کم کم جمع می کردیم. صبح روز چهارم به تهران بازگشتیم و سفرنامه کوش آداسی در اینجا به پایان رسید.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفرنامه کوش آداسی

رشید آبان 1397
خیلی تشکر می کنم از سفرنامه کوش آداسی که نوشتید و در اختیار ما گذاشتید
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به سفرنامه کوش آداسی