سفر به موریس

تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور
مدتی بود قصد سفر داشتم اما در انتخاب مقصد مردد بودم تا اینکه به جمله یکی از نویسندگان آمریکایی که در وصف موریس گفته بود برخوردم، این نویسنده معتقد بود ابتدا موریس ساخته شده و سپس با تقلید از آن بهشت را ساخته اند. بنابراین تصمیم گرفتم به این بهشت زمینی رفته و سفر به موریس را تجربه کنم.
برای سفر به موریس، سفر با تور را انتخاب کردم و در سایت لحظه آخر پس از کمی جست و جو تور مناسب خود را رزرو کردم.
در روز آغاز سفر به موریس پس از یک پرواز 10 ساعته به فرودگاه موریس رسیدم و آنجا به وسیله ترانسفر هتل به محل اقامتی که برا گردشگران تور موریس در نظر گرفته شده بود رفتم. در ابتدای ورود به جزیره زیبای موریس از دیدن شادابی و جریان زندگی در این منظقه غرق لذت شدم به همین جهت پس از استراحتی کوتاه تصمیم گرفتم بعد از ظهر اولین روز سفر به موریس را به گشت و گذار در خیابان های اطراف هتل بگذرانم.
صبح روز دوم سفر به ماریس به پیشنهاد  لیدر تور موریس به بخش شمالی موریس یعنی دهکده ساحلی گرند بی رفتیم، در این دهکده تفریحات آبی و جاذبه های متعددی وجود داشت و ما کل روز را در این دهکده سپری کرده و لحظات شاد و مفرحی را تجربه کردیم برای شام به همراه سایر همسفران خود به بازار پورت لوییس رفتیم و در یکی از رستوران های این بازار شامی محلی و ارزان خوردیم و پس از کمی گشت و گذار در بازار و خرید کردن به هتل بازگشته و مشغول استراحت شدیم.
برنامه تور برای صبح روز سوم سفر به موریس بازدید از آکواریوم این جزیره بود، دیدن انواع مختلفی از ماهی ها و خرچنگ های زیبا تجربه ای بسیار هیجان انگیز بود. بعد از ظهر روز آخر سفر با تور موریس را، به گشت و گذار در سواحل بی نظیر این جزیره پرداختم 

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به موریس

ویشکا آبان 1397
یکی از بهترین و متفاوت ترین سفر های زندگیم سفر به موریس بود عالیه
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به موریس