سفر به ازمیر

تاریخ انتشار : ۷ شهریور
چندی پیش قصد سفر به یکی از شهر های ترکیه را داشتم به پیشنهاد یکی از دوستانم شهر ازمیر را برای سفر انتخاب کردم و به همراه یکی از دوستانم سفر به ازمیر را آغاز کردم.
پیش از سفر به ازمیر با توجه به بررسی هایی که انجام دادم تصمیم گرفتم با تور به این شهر سفر کنم بنابراین از میان تور های موجود در سایت لحظه آخر تور مناسبی را رزرو کردم. تاریخ تور ما روز 30 ام شهریور ماه بود و در روز موعود به همراه دوستم به فرودگاه امام خمینی (ره) رفتیم و پس از یک پرواز حدوداً 3 ساعته به فرودگاه عدنان مندرس رسیدیم.
هتلی که تور برای اقامت ما در نظر گرفته بود هیلتون گاردن نام داشت که یکی از بهترین هتل های شهر ازمیر به شمار می آید. خوشبختانه این هتل دارای ترانسفر فرودگاهی بود و ما به این وسیله خود را به محل اقامت رساندیم.
پس از تحویل اتاق ها، کمی استراحت کرده و برای آشنایی با شهر به بیرون از هتل رفتیم شام را در رستوران آسانسور خوردیم و پس از آن دوباره به هتل بازگشتیم.
در روز اول سفر به ازمیر به پیشنهاد راهنمای تور به شهر باستانی افسوس ازمیر رفتیم، بازدید از این جاذبه گردشگری تجربه ای جدید و بسیار به یادماندنی بود.
بعد از ظهر روز اول سفر پس از کمی استراحت در هتل به بازار کمرالتی ازمیر رفتیم و به گشت و گذار در آن پرداختیم.
روز دوم سفر به ازمیر به همراه تور به بازدید از کادیفه کاله ازمیر رفته و پس از آن تمام روز را مشغول تفریح در پارک آبی ازمیر بودیم.
در روز سفر و روز آخر سفر به ازمیر نیز از فرصت باقی مانده استفاده کرده و به خرید در مراکز خرید شیک این شهر نظیر مرکز خرید اگورا مشغول شدیم.
به پیشنهاد مردم شهر ازمیر شام را رستوران کفی ازمیر خوردیم و به هتل بازگشتیم تا به برای برگشت به تهران آماده شدیم.
سفر به ازمیر یکی از بهترین سفر های من بود و اگر شما نیز قصد سفر به یکی از شهر های ترکیه را دارید پیشنهاد من تور ازمیر می باشد.
امیدوارم این سفر نامه در سفر با تور ازمیر برایتان مفید واقع شود.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به ازمیر

نصرتی آبان 1397
هزینه ی سفر به ازمیر هم اگر بگید ممنون میشم و اینکه یه مقدار مفصل توضیح بدید
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به ازمیر