سفر به فیلیپین

تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد
چند وقتی بود که قصد سفر به فیلیپین رو داشتیم، تا این که امسال خرداد ماه تعطیلاتی پیش آمد و موقعیت مناسبی برای سفر مهیا گشت. هتل را رزرو کردیم و برای پرواز به سمت فرودگاه امام خمینی رفتیم. ساعت 7 غروب به این کشور رسیدیم و مستقیم به هتل رفتیم و بعد از صرف شام به استراحت پرداختیم.
روز اول سفر به فیلیپین را با بازدید از تپه های شکلات که یکی از محبوب ترین جاذبه های این شهر است آغاز کردیم. تپه های شکلات به صورت تپه هایی هم مانند و مخروطی شکل در دل جزیره بهل بود که منظره ای زیبا و سرسبز را به نمایش می گذاشت. در این مکان عکس هایی بسیار زیبا و هنری گرفتیم که هر وقت می بینیم خاطرات سفر با تور فیلیپین برایمان زنده می شود.
در روز دوم سفر به فیلیپین به منظور بازدید از غاری مملو از مومیایی که در منطقه ای دور دست واقع شده است، صبح زود به راه افتادیم. وقتی به این مکان رسیدیم با سکوتی خوف انگیز مواجه شدیم و متوجه شدیم که اهالی قبیله ایبالوی در این جا زندگی می کردند و طبق سنت های دیرینه خود اجساد عزیزانشان را به صورت مومیایی در می آورند و همین امر سبب پیدایش این غار عجیب شده است. بعد از تماشای این مکان برای تجدید روحیه و صرف ناهار به رستورانی در دل آبشار رفتیم که فضایی دلنشین و دیدنی داشت و غذایی لذیذ در آن خوردیم.
روز سوم سفر به فیلیپین بیشتر استراحت کردیم و ساعت 10 صبح در هتل صبحانه خوردیم و بعد برای تماشای تابوت های آویزان از کوه به شهر ساگادا رفتیم. این مکان بسیار رازآلود و عجیب بود. روز چهارم را به خرید از پاساژهای معروف این کشور پرداختیم و سرانجام در روز پنجم برای بازگشت به تهران راهی فرودگاه شدیم. سفر با تور فیلیپین یکی از به یاد ماندنی ترین سفرهای ما را رقم زد. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به فیلیپین

قاضی شهریور 1397
ممنون از مطالب خوبتون در رابطه با سفر به فیلیپین خیلی استفاده بردم
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به فیلیپین