سفر به سریلانکا

تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد
سفر به سریلانکا را می توان یکی از ارزان ترین سفر ها دانست. در مدت کوتاهی که به این جزیره سفر کردم، با هزینه نسبتا کم توانستم از تمام امکانات جزیره استفاده کنم. در ادامه این مطلب به برخی از مکان هایی که در سفر به سریلانکا از آن ها بازدید کردم اشاره می کنم.
سریلانکا، یکی از جزایر بزرگ آسیا واقع در جنوب کشور هند است. به لطف جاذبه های گردشگری، مکان های دیدنی و از همه مهم تر ارزان بودن سفر، سالانه میلیون ها گردشگر از سریلانکا بازدید می کنند. همچنین این کشور سعی دارد تا به ارائه خدمات مناسب، طبیعت سبز و آرامش بخش خاطره خوبی را برای گردشگران تور سریلانکا بسازد.
شهر های کلبمو و کندی مهم ترین و محبوب ترین شهر های سریلانکا می باشند. کلبمو بزرگترین شهر سریلانکا است که به دلیل جاذبه های گردشگری و تفریحات مختلف، توجه گردشگران تور سریلانکا را به سمت خود جلب کرده است. در ادامه به برخی از مکان های دیدنی این شهر و شهر کندی که در سفر به سریلانکا از آن ها بازدید کردم اشاره می کنیم:
شهر سیگیریا: این شهر ور اقع صخره ای عظیم است که در سریلانکا واقع شده است. گردشگران تور سریلانکا می توانند پس بالا رفتن از پله های این صخره به بالای آن رسیده و از دیدن طبیعت سبز، مزارع چای و غیره لذت ببرند.
جنگل سیناراجا: این جنگل یکی از بزرگترین جنگل های حفاظت شده سریلانکا می باشد. گردشگران در سفر به سریلانکا می توانند هنگام بازدید از جنل سیناراجا انواع درخت ها و گیاهانی را مشاهده کنند که در دنیا نظیر ندارند و همچنین در این جنگل تور سافاری وجود دارد تا گردشگران توسط خودرو های مخصوص وارد باغ وحش آن شده و. انواع حیوانات وحشی را از نزدیک ملاقات کنند. جالب است بدانید جنگل سیناراجا یکی از قدیمی ترین جنگل های این کشور می باشد که در فهرست میراث یونسکو هم به ثبت رسیده است.


گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به سریلانکا

فراهانی شهریور 1397
سفر به سریلانکا بهترین سفری بود که داشتم تجربه ای متفاوت و به یاد موندنی
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به سریلانکا