سفر به ژاپن

تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد
به جرأت سفر به ژ|پن یکی از متفاوت ترین و بهترین سفر هایی بود که در عمرم داشتم. در این مطلب قصد دارم اطلاعاتی راجع به سفر به ژاپن را در اختیارتان بگذارم.
ژاپن کشوری است که در فناوری و پیشرفت تکنولوژی حرف اول را می زند و سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا برای تجربه سفری متفاوت به این کشور سفر می کنند. در ادامه شما را با مکان های دیدنی که در سفر به ژاپن از آن ها بازدید کردم آشنا می کنم.
قلعه اوساکا: این قلعه معروف ترین و قلعه ژاپن است و از زیباترین بناهایی بود که در سفر به ژاپن از آن بازدید کردم. قلعه اوساکا یکی از قدیمی ترین بناهای ژاپن است که در قرن شانزدهم بنا شده و امروزه برای محافظت از آن، پس از گذر از مسیری مارپیچ، سربازانی را می توان مشاهده کرد که مسلح بوده و شبانه روز از قلعه محافظت می کنند.
دیزنی لند توکیو: دیزنی لند در واقع یک شبکه رسانه ای است که برای کودکان انیمیشین های جذابی تولید می کند. مالک این شبکه، والت دیزنی اقدام به ساخت شهربازی هایی با موضوع دیزنی در نقاط مختلف دنیا کرده است که یکی از بزرگترین و زیباترین شعبه های آن در ژاپن می باشد. در سفر به ژاپن هیجان انگیزترین تفریحگاه دیزنی لند ترکیه بود. به هر گردشگر تور ژاپن توصیه می کنم حتما در طول سفر از این مکان بازدید کنند.
در سفر به ژاپن با پرس و جو هایی که انجام دادم، مرکز خرید گرند بری یکی از مراکز خرید معتبر ژاپن برای خرید و تهیه سوغاتی می باشد. این مرکز خرید فاصله 50 دقیقه ای تا مرکز شهر توکیو دارد. گردشگران تور ژاپن می توانند علاوه بر خرید و تهیه سوغاتی در رستوران ها و کافه های آن انواع غذاهای محلی و عجیب و غریب ژاپنی را میل کنند


گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به ژاپن

طناز شهریور 1397
تقریبا هزینه ی سفر به ژاپن برای دو نفر چقدر در میاد؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به ژاپن