سفر به کرابی

تاریخ انتشار : ۹ مرداد
در میان سفر به شهر های مختلف تایلند، سفر به کرابی یکی از زیباترین و آرامش بخش ترین سفر ها را برایم رقم زد. در ادامه با سفر به کرابی همراه باشید.
کرابی، یکی از شهر های توریستی تایلند است و مناسب برای گردشگرانی می باشد که می خواهند از شلوغی شهر هایی مانند پوکت دور باشند. من هم جزء این دسته از افراد بودم و تصمیم گرفتم بجای سفر به پوکت، به شهر کرابی سفر کنم.
کرابی شهری است که دارای جاذبه های گردشگری، معابد، سواحل زیبا و طبیعت سبز می باشد که به موجب آن همواره مورد توجه گردشگران زیادی است. پیش از سفر به کرابی، یکی از هتل های لوکس شهر را رزرو کردم اما لازم به ذکر است در فصول گردشگری رزرو کردن هتل به دلیل ناموجود بودن اتاق ها، بسیار دشوار می باشد. همچنین توصیه می شود بجای استفاده از وسایل نقلیه شخصی، از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید زیرا به دلیل اینکه تایلندی ها چپ رو هستند، احتمال وقوع حادثه بالا می باشد.
در سفر به کرابی از برخی از مکان های دیدنی شهر بازدید کردم که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم:
استخر زمردین: با قطعیت می توان استخر زمردین را زیبا ترین جاذبه گردشگری کرابی نامید. آب های زلال، طبیعت سبز و دلنشین باعث شده سالانه میلیون ها گردشگر از این استخر بازدید کنند. همچنین جالب است بدانید اکثر گردشگرانی که از استخر زمردین بازدید به عمل می آورند، اقدام به شنا در آب های زلال آن می کنند.
ساحلی ریلی تایلند: یکی از بکر ترین و آرامش بخش ترین نقاط کرابی، این ساحل است. ساحل ریلی در واقع جزیره ای است که گردشگران تور کرابی برای بازدید از آن می بایست از قایق استفاده کنند. در این ساحل، هتل های لوکس، فروشگاه ها و رستوران های زیادی وجود دارد که می تواند خاطره خوبی از سفر به کرابی را به ارمغان بیاورد.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به کرابی

توکلی مرداد 1397
سفر به کرابی بهترین سفر عمرم بود که ازش نهایت لذت رو بردم و کاملا با سلیقه هام جور در اومد
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به سفر به کرابی