سفر به آمستردام

چند سالی بود که برای سفر به آمستردام برنامه ریزی می کردم ولی هر دفعه مشکلی پیش می آمد و نمی توانستم بروم. بالاخره امسال موفق شدم به همراه دوستم این سفر جذاب را به انجام برسانم. به همین منظور به فرودگاه بین المللی امام خمینی رفتیم و ساعت 8 صبح به سمت شهر آمستردام به راه افتادیم.
روز اول سفر به آمستردام را به استراحت در هتل پرداختیم و لوازم خود را جابجا کردیم. روز دوم سفر به آمستردام، صبح زود از خواب بلند شدیم و برای بازدید از موزه ‏اشتدلیک آمستردام که یکی از بهترین موزه های شهر آمستردام است به سمت میدان موزه رفتیم. بعد از بازدید از این موزه به موزه ملی آمستردام (موزه رایکس) رفتیم و از این مجموعه بی نظیر نیز دیدن کردیم.
روز سوم سفر به آمستردام، صبحانه را در هتل خوردیم و بعد برای دیدن کاخ سلطنتی آمستردام که یکی از مهم ترین بناهای این شهر است رفتیم. این کاخ معماری بی نظیری داشت و در آن کلی عکس یادگاری گرفتیم. بعد از تماشای این مکان به رستورانی معروف رفتیم و غذایی محلی و لذیذ خوردیم که تور هلند رو برای ما خاطره انگیز کرد.
روز چهارم سفر به آمستردام برای بازدید از کانال های آمستردام ساعت 10 صبح از هتل خارج شدیم. این کانال ها که سمبل شهر آمستردام هستند بسیار زیبا هستند که خاطره ای بی نظیر از آن برای ما ثبت شد. بعد از آن به یک کافی شاپ رفتیم و یک نوشیدنی گرم و دلچسب خوردیم و بعد به هتل برگشتیم، بعد از صرف شام برای استراحت به اتاق خودمان رفتیم. در روز پنجم به مراکز خرید و پاساژهای معروف شهر رفتیم و خریدهای خوبی کردیم. روز ششم سفر با تور آمستردام، آماده پرواز به سمت تهران شدیم و به همین منظور چمدان هایمان را بستیم و بعد از تحویل دادن هتل، به فرودگاه شهرآمستردام رفتیم و به سمت تهران آمدیم. تور آمستردام یکی از بهترین سفرهای من تا به حالا بوده است.

امتیاز 5 از 5 | از بین 104 دهنده به امتیاز سفر به آمستردام
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
منوچهری 3 مرداد 97
4
سفر به آمستردام یکی از بهترین سفر های زندگیم بود خیلی زیباست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری