سفر به آمستردام

تاریخ انتشار : ۲ مرداد
چند سالی بود که برای سفر به آمستردام برنامه ریزی می کردم ولی هر دفعه مشکلی پیش می آمد و نمی توانستم بروم. بالاخره امسال موفق شدم به همراه دوستم این سفر جذاب را به انجام برسانم. به همین منظور به فرودگاه بین المللی امام خمینی رفتیم و ساعت 8 صبح به سمت شهر آمستردام به راه افتادیم.
روز اول سفر به آمستردام را به استراحت در هتل پرداختیم و لوازم خود را جابجا کردیم. روز دوم سفر به آمستردام، صبح زود از خواب بلند شدیم و برای بازدید از موزه ‏اشتدلیک آمستردام که یکی از بهترین موزه های شهر آمستردام است به سمت میدان موزه رفتیم. بعد از بازدید از این موزه به موزه ملی آمستردام (موزه رایکس) رفتیم و از این مجموعه بی نظیر نیز دیدن کردیم.
روز سوم سفر به آمستردام، صبحانه را در هتل خوردیم و بعد برای دیدن کاخ سلطنتی آمستردام که یکی از مهم ترین بناهای این شهر است رفتیم. این کاخ معماری بی نظیری داشت و در آن کلی عکس یادگاری گرفتیم. بعد از تماشای این مکان به رستورانی معروف رفتیم و غذایی محلی و لذیذ خوردیم که تور هلند رو برای ما خاطره انگیز کرد.
روز چهارم سفر به آمستردام برای بازدید از کانال های آمستردام ساعت 10 صبح از هتل خارج شدیم. این کانال ها که سمبل شهر آمستردام هستند بسیار زیبا هستند که خاطره ای بی نظیر از آن برای ما ثبت شد. بعد از آن به یک کافی شاپ رفتیم و یک نوشیدنی گرم و دلچسب خوردیم و بعد به هتل برگشتیم، بعد از صرف شام برای استراحت به اتاق خودمان رفتیم. در روز پنجم به مراکز خرید و پاساژهای معروف شهر رفتیم و خریدهای خوبی کردیم. روز ششم سفر با تور آمستردام، آماده پرواز به سمت تهران شدیم و به همین منظور چمدان هایمان را بستیم و بعد از تحویل دادن هتل، به فرودگاه شهرآمستردام رفتیم و به سمت تهران آمدیم. تور آمستردام یکی از بهترین سفرهای من تا به حالا بوده است.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به آمستردام

منوچهری مرداد 1397
سفر به آمستردام یکی از بهترین سفر های زندگیم بود خیلی زیباست
امتیاز 5 از 5 | از بین 104 کاربران به سفر به آمستردام