سفر به شانگهای

تاریخ انتشار : ۲۵ تیر
سفر به شانگهای، یکی از بهترین و متنوع ترین سفر هایی است که هر گردشگری می تواند داشته باشد. سفر به شانگهای همواره جزء برترین و هیجان انگیز ترین کار های گردشگران در سراسر دنیا است.
شانگهای، بزرگ ترین شهر چین است که سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد. این شهر دارای جاذبه های گردشگری و امکانات مدرنی می باشد که توجه هر گردشگری را به سمت خود جلب کرده است. در سفر به شانگهای که چند ماه پیش داشتم، با برخی از جاذبه های گردشگری، تفریحات و امکانات این شهر که از آن ها بازدید کردم آشنا می شویم.
معبد سنگ یشمی بودا: این معبد دو مجسمه 2 متری دارد که از سنگ یشم سفید ساخته شده اند. این معبد در سال 1888 ساخته شد و از قدیمی ترین بناهای شانگهای به شمار می آید که گردشگران تور شانگهای می توانند از آن بازدید کنند. در معبد سنگ یشمی بودا، 3 تالار وجود دارد که زیبایی خاصی دارند و سالانه گردشگران زیادی از آن بازدید می کنند.
معبد لونگ هوا: این معبد، جزء قدیمی ترین معابد چین به شمار می آید که از چوب و آجر ساخته شده است. طبق اطلاعاتی که وجود دارد، قدمت این معبد به 200 سال قبل از میلاد باز می گردد. در معبد لونگ هوا، بیش از 500 مجسمه بودای طلایی که به بودا های لوهان معروف اند قرار دارد. لازم به ذکر است این معبد بار ها ویران شده و مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است.
منطقه تیان زیفانگ: این منطقه از بهترین مکان های دیدنی شانگهای است که در سفر به شانگهای می توان بازدید کرد. گردشگران تور شانگهای در منطقه تیان زیفانگ، می توانند اوج هنر و صنایع دستی چینی را مشاهده کرده که در میان صد ها فروشگاه مغازه های سنتی قرار دارند. در طول سفر به شانگهای، این منطقه یکی از بهترین نقاط شهر برای خرید و تهیه سوغاتی می باشد.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به شانگهای

آرام مرداد 1397
برای سفر به شانگهای چقدر هزینه لازم هست یعنی به طور کلی هزینه سفرش نفری چقدر در میاد؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به شانگهای