سفرنامه ایتالیا

تاریخ انتشار : ۲۴ تیر

چند وقت پیش تونستم با تور لحظه آخری ایتالیا به این کشور سفر کنم تا بتونم سفرنامه ایتالیا را برایتان به اشتراک بگذارم. امیدوارم از سفرنامه ایتالیا که بنده داشتم و خیلی هم خوش گذشت لذت ببرین.

ایتالیا کشوری است که دارای جاذبه های گردشگری و بناهای تاریخی زیادی می باشد که ویژگی ها و تاریخ منحصر به فردی که دارند، توجه هر گردشگری را به سمت خود جلب می کند و باعث شده ایتالیا سالانه میزبان بیش از 20 میلیون گردشگر از سراسر دنیا باشد. 

در سفرنامه ایتالیا با برخی از جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی و جالب این شهر آشنا می شویم:

بعد از اینکه رسیدم ایتالیا بلافاصله رفتم هتل و وسایل را گذاشتم آنجا و رفتم تا از برخی از بناهای تاریخی بازدید کنم. اولین مکان تاریخی که دیدم، برج پیزا بود. این برج یکی از برج های کج و قدیمی دنیا است که مهم ترین عامل شلوغ بودن اطراف آن، عکس گرفتن با برج می باشد. هرکسی که از این برج بازدید می کند، قصد دارد تا با تکیه بر آن، عکسی یادگاری تهیه کند. همچنین جالب است بدانید که برج پیزا، در کنار کج بودنش، در برابر بسیاری از زلزله ها و رویداد های طبیعی مقاوم بوده است.

بعد از برج پیزا، رفتم یکی از مکان های عجیب ایتالیا را دیدم که در سفرنامه ایتالیا به آن اشاره میکنم. مکانی که به آن، کلیسایی از جنس اسکلت انسان میگویند. این کلیسا، یکی از محبوب ترین مکان های دیدنی ایتالیا است که تماما از استخوان های بدن انسان ساخته شده است. همچنین لازم به ذکر است کودکان و افرادی که دچار بیماری هستند نمیتوانند از این مکان بازدید کنند. 

برای صرف ناهار، به یکی از عجیب ترین رستوران های ایتالیا رفتم. رستورانی درون غار که نامش گروتا پالازس است. این رستوران یکی از رستوران های لوکس ایتالیا محسوب می شود که سرو بهترین غذاها و نوشیدنی ها در کنار پخش موسیقی های زنده، درون غاری صورت می گیرد که می تواند خاطره خوبی را برای گردشگران تور ایتالیا به ارمغان می آورد. 

امیدوارم از سفرنامه ایتالیا بهره کافی را برده باشید.


گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفرنامه ایتالیا

آرانا حیدری مرداد 1397
من هم رفتم ایتالیا می تونم سفرنامه ایتالیا رو بنویسم و بفرستم راهنمایی می کنید که کجا ارسال کنم؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفرنامه ایتالیا