سفرنامه سنگاپور

تاریخ انتشار : ۲۳ تیر

امروز می خواهم سفرنامه سنگاپور خودم رو که چند ماه پیش به این کشور سفر کرده بودم براتون به اشتراک بذارم. امیدوارم از سفرنامه سنگاپور که مطالعه می فرمایین بهره کافی را برده باشین.

سنگاپور، یکی از کشور های توریستی و سرسبز دنیا است که چندین سال پیش، یکی از شهر های مالزی بود. سنگاپور، امروزه یک کشوری مستقل است که دارای جاذبه های گردشگری و تفریحات مختلفی می باشد و سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا از آن ها بازدید می کنند. در سفرنامه سنگاپور سعی می کنیم بیشتر با این مقصد گردشگری محبوب آشنا شیم.

در میان جاذبه های گردشگری سنگاپور به برخی از جاذبه های محبوب که هر گردشگری در سفر به این کشور از آن بازدید می کنند، می پردازیم:

جاده باغ سنگاپور: در سفرنامه سنگاپور، پس از رسیدن به هتل و کمی استراحت، اولین مکانی که از آن بازدید کردم، جاده باغ سنگاپور بود. جاده باغ در واقع یک خیابان است که شلوغ ترین و مهم ترین خیابان سنگاپور هم شناخته می شود. سرگرمی جالبی که این خیابان دارد، تعداد بیشمار کافه ها و رستوران های آن است بطوریکه ساعت ها در این خیابان مشغول تست کردن انواع نوشیدنی ها و غذاهای مختلف بودم. همچنین جالب است بدانید رئیس جمهور سنگاپور هم در این خیابان زندگی می کند.

یکی از بناهای تاریخی که از آن بازدید کردم و در سفرنامه سنگاپور هم به آن اشاره می کنیم، معبد دندان بودا است. نام اصلی این معبد، دالادا مالیگاوا است که بعد از فوت دالادا مالیگاوا برای یادبود او، دندان هایش را در این مکان قرار دادند که به موجب آن، نام این معبد به معبد دندان تغییر یافت.

همچنین در میان تفریحاتی که باعث شد خاطره زیبا و هیجان انگیزی را از سفر به سنگاپور داشته باشم، می توان به موارد زیر در سفرنامه سنگاپور اشاره کرد: 

آکواریوم اس ای آ سنگاپور: این آکواریم، بیش از 45 میلیون متر مکعب آب دارد که تنوع زیادی از انواع آبزیان را می توان مشاهده کرد. چشم انداز بی نظیری که در این آکواریم وجود دارد، چشم هر گردشگر تور سنگاپور رو به خودش جلب می کند و حتما توصیه می کنم شما هم در سفر به سنگاپور، از این آکواریوم بازدید کنید.گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفرنامه سنگاپور

پونه مرداد 1397
سفرنامه سنگاپور که نوشتید رو کاربران براتون ارسال می کنن یا خودتون می نویسید؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفرنامه سنگاپور