سفر به آرژانتین

نوروز سال 1396 من به همراه خانواده تصمیم داشتیم که سفری به یکی از کشور های زیبا و متفاوت را داشتیم. پیشنهاد من کشور آرژانتین در آمرکای جنوبی بود. پدر و مادرم پس از کمی تحقیق در رابطه با بهترین زمان سفر به آرژانتین، جاذبه های دیدنی و تفریحی آن با سفر به آرژانتین موافقت کردند. در ابتدا برای دریافت ویزای آرژانتین اقدام کردیم و بعد از آن به آژانس های مسافرتی متفاوتی مراجعه کردیم تا یک تور آرژانتین مناسب برای خومون پیدا کنیم که هم هتل خوبی داشته باشه و هم قیمت آن مناسب باشد. سپس تور مورد نظرمون رو خریدیم. تور ما روز 26 فروردین بود. پس رفتیم که کم کم وسایلمون رو آماده کنیم و آماده ی سفر بشیم. صبح روز 26 فروردین پرواز ما به سمت آرژانتین بلند شد. البته پرواز ما مستقیم نبود و در چند کشور توقف داشت. پس از رسیدن به آرژانتین پرواز ما در فرودگاه شهر بوئنوس آیرس نشست. بوئنوس آیرس پایتخت و یکی از زیباترین شهر های آرژانتین می باشد. ما پس ار تحویل چمدون هامون با ترانسفر به هتل رفتیم. هتلی که ما گرفته بودیم 4 ستاره بود و امکانات بسیار زیاد و لوکسی داشت. اونروز رو ما در هتل استراحت کردیم و شام رو در هتل خوردیم.
روز دوم از سفر به آرژانین رو همراه پدر و مادرم به بازدید از چند جاذبه دیدنی در آرژانتین رفتیم، یکی از جذاب ترین جاذبه های دیدنی تور آرژانتین بنظر من کاخ کاسا روسادا بود. پس از آن به هتل برگشتیم و شام رو در هتل خوردیم
روز سوم از سفر به آرژانتین رو من به همراه خانواده به پارک ملی ایگواسو رفتیم. این پارک مکانی مناسب و بسیار زیبا در این شهر می باشد و ثبت جهانی شده است. سپس به یکی از رستوران های شهر رفتیم و نهار رو آنجا خوردیم و به هتل برگشتیم.
روز چهارم روز بازگشت ما به تهران بود و پس از تحویل اتاق به فرودگاه رفتیم و در اینجا سفر به آرژانتین به پایان رسید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر به آرژانتین
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
پرویز 3 مرداد 1397
1
به طور قطع میگم سفر به آرژانتین یکی از بهترین سفر های زندیگیم بود که با همسرم ماه عسل رفتیم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری