سفر به آرژانتین

تاریخ انتشار : ۱۶ تیر
نوروز سال 1396 من به همراه خانواده تصمیم داشتیم که سفری به یکی از کشور های زیبا و متفاوت را داشتیم. پیشنهاد من کشور آرژانتین در آمرکای جنوبی بود. پدر و مادرم پس از کمی تحقیق در رابطه با بهترین زمان سفر به آرژانتین، جاذبه های دیدنی و تفریحی آن با سفر به آرژانتین موافقت کردند. در ابتدا برای دریافت ویزای آرژانتین اقدام کردیم و بعد از آن به آژانس های مسافرتی متفاوتی مراجعه کردیم تا یک تور آرژانتین مناسب برای خومون پیدا کنیم که هم هتل خوبی داشته باشه و هم قیمت آن مناسب باشد. سپس تور مورد نظرمون رو خریدیم. تور ما روز 26 فروردین بود. پس رفتیم که کم کم وسایلمون رو آماده کنیم و آماده ی سفر بشیم. صبح روز 26 فروردین پرواز ما به سمت آرژانتین بلند شد. البته پرواز ما مستقیم نبود و در چند کشور توقف داشت. پس از رسیدن به آرژانتین پرواز ما در فرودگاه شهر بوئنوس آیرس نشست. بوئنوس آیرس پایتخت و یکی از زیباترین شهر های آرژانتین می باشد. ما پس ار تحویل چمدون هامون با ترانسفر به هتل رفتیم. هتلی که ما گرفته بودیم 4 ستاره بود و امکانات بسیار زیاد و لوکسی داشت. اونروز رو ما در هتل استراحت کردیم و شام رو در هتل خوردیم.
روز دوم از سفر به آرژانین رو همراه پدر و مادرم به بازدید از چند جاذبه دیدنی در آرژانتین رفتیم، یکی از جذاب ترین جاذبه های دیدنی تور آرژانتین بنظر من کاخ کاسا روسادا بود. پس از آن به هتل برگشتیم و شام رو در هتل خوردیم
روز سوم از سفر به آرژانتین رو من به همراه خانواده به پارک ملی ایگواسو رفتیم. این پارک مکانی مناسب و بسیار زیبا در این شهر می باشد و ثبت جهانی شده است. سپس به یکی از رستوران های شهر رفتیم و نهار رو آنجا خوردیم و به هتل برگشتیم.
روز چهارم روز بازگشت ما به تهران بود و پس از تحویل اتاق به فرودگاه رفتیم و در اینجا سفر به آرژانتین به پایان رسید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به آرژانتین

پرویز مرداد 1397
به طور قطع میگم سفر به آرژانتین یکی از بهترین سفر های زندیگیم بود که با همسرم ماه عسل رفتیم
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به آرژانتین