سفر به بدروم

تابستان سال گذشته من همراه با خانواده قصد سفر به یکی از شهر های ترکیه رو داشتیم. پدرم سفر به بدروم را پشنهاد دارد. همه با این شهر موافق بودیم، برای همین شروع کردم به جمع آوری اطلاعات در رابطه با بهترین زمان سفر به بدروم و چند مطلب هم راجب نکات مهم سفر به بدروم و تفریحات بدروم خواندم، همچنین در رابطه با هزینه سفر به بدروم هم تحقیق کردم. ما فصل بهار رو برای سفر انتخاب کردیم و برای 4 اردیبهشت بلیط برای تور بدروم گرفتیم. صبح اون روز پرواز ما به سمت شهر بدروم بلند شد. پس از رسیدن به این شهر توسط ترانسفر به هتل Mandarin Resort And Spa رفتیم. این هتل یکی از هتل های 5 ستاره و لوکس این شهر بود و من خیلی از محیط اون خوشم اومد چون امکانات خیلی زیادی داشت. اون روز بعد از صرف نهار درون هتل به چند مرکز خرید در این شهر رفتیم و کمی خرید کردیم شب هم به یکی از رستوران های خوب این شهر رفتیم و بعد از صرف شام به هتل برگشتیم. روز دوم پس از صرف نهار در هتل، همراه با برادرم به پارک آبی بدروم رفتیم ، بنظرم خیلی جای خوبی بود و به ما خیلی خوش گذشت. بعد از آن به هتل برگشتیم و عصر همراه با خانواده به بازدید از قلعه سنت پیتر رفتیم و شام رو در یکی از رستوران های نزدیک به همین مکان خوردیم و به هتل برگشتیم. روز سوم پس از صرف صبحانه در هتل، همراه با خانواده به موزه روباز بدروم رفتیم، این موزه یکی از قدیمی ترین جاذبه های دیدنی بدروم بحساب میاد و دیدنش  برای کسانی که سفر به بدروم را انتخاب کرده اند، خالی از لطف نیست. بعد از شهر به به سواحل جنوبی این شهر رفتیم و همراه با پدرم غواصی در بدروم را تجربه کردیم و بعد از آن به هتل برگشتیم و شام را در هتل خوردیم و کم کم مشغول جمع وسیله ها و آماده شدن برای پرواز فردا صبح به سمت تهران شدیم.
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر به بدروم
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
امیرسام 3 مرداد 97
4
سفر به بدروم یکی از سفر های خوبیه که همه می تونن برن و رفتنش راحت باشه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.