سفر به لنکاوی

تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد
چند سالی بود که قصد سفر به لنکاوی، یکی از شهر های توریستی کشور مالزی رو داشتم و از اون جایی که شنیده بودم بهترین فصل های سفر به لنکاوی پاییز و زمستان و اوایل بهار است، پاییز رو برای سفر به این جزیره انتخاب کردم. بنابراین بعد از تهیه بلیط هواپیما و رزرو  هتل Tanjung Rhu Resort، که یکی از هتل های 5 ستاره و لوکس این جزیره است، به همراه خانواده راهی مالزی شدیم.
بعد از پرواز حدودا 13 ساعته، به لنکاوی رسیدیم و با ترانسفر فرودگاهی، به سمت هتل حرکت کردیم. از آن جایی که این جزیره پر از جاذبه های گردشگری و تفریحی هست، تصمیم گرفتیم با یه برنامه دو سه روزه، از معروف ترین جاذبه های گردشگری تور لنکاوی بازدید کنیم. پس روز اول سفر به لنکاوی را به بازدید از دنیای زیر آب لنکاوی اختصاص دادیم. دنیای زیر آب لنکاوی، همان بزرگ ترین آکواریوم مالزی هست که آبزیان مختلف و گوناگونی را در معرض نمایش قرار داده است و یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری تور مالزی محسوب میشود. پس از بازدید از آکواریوم مالزی، تصمیم گرفتیم بعدازظهر آن روز را برای رفع خستگی به یک کافه برویم. به همین منظور به کافه شکلات که یکی از کافه های معروف لنکاوی بوده و به خاطر سرو کیک های فرانسوی بی نظیر، به کافه شکلات فرانسوی هم شهرت یافته، رفتیم و در آن جا از کیک های خوشمزه آن سفارش دادیم و با قهوه ای دلچسب میل کردیم.
روز دوم سفر به لنکاوی تصمیم بر این شد که به تفریح بپردازیم و از مراکز تفریحی این جزیره بهره ببریم. بنابراین به  پارک کروکدیل های لنکاوی و بعد از آن به پارک تامان لاگندا که یکی از معروف ترین پارک های این جزیره است و در منطقه کوآ جتی واقع شده، رفتیم و ساعاتی رو در این پارک ها به تفریح پرداختیم. از آن جایی تعریف غذا های مالزیایی را خیلی شنیده بودم تصمیم گرفتم شام را در یکی از رستوران ها دریای و معروف جزیره یعنی رستوران Unkaizen صرف کنیم.
روز سوم سفر با تور لنکاوی را به آماده کردن مقدمات بازگشت به ایران اختصاص داده و سفر به این جزیره دیدنی را پس از 3 روز خاتمه دادیم.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به لنکاوی

ملودی مرداد 1397
سفر به لنکاوی مساوی سفر به بهشته انقدر این شهر زیباست که حد نداره
نوشین صالحی خرداد 1397
منم در سفر به لنکاوی به دنیای زیر آب لنکاوی رفتم خیلی جالب و دیدنی بود
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به لنکاوی