سفرنامه من

سفر به بالی

برای تعطیلات تابستانی پارسال خانواده من تصمیم گرفتن سفر به بالی را انتخاب کنند و به همین دلیل پدرم مقدمات کار را انجام داد. روز پنجم مرداد ماه همزمان با تولد برادرم بلیط داشتیم و به سمت فرودگاه امام خمینی به راه افتادیم.
وقتی به هتل رسیدیم کمی استراحت کردیم و لوازم سفر را جابجا کردیم. روز اول سفر به بالی به معبد مادر رفتیم. این معبد که از نظر هندوها مکانی مقدس است، دارای چند دروازه می باشد که تمامی این دروازه ها به یک حیاط واحد می رسد و وقتی ما وارد حیاط شدیم یک دریاچه زیبا دیدیم که منظره ی چشم نوازی را برای گردشگران تور بالی به وجود آورده بود. روز دوم سفر به بالی به پارک آبی واتربوم رفتیم. این پارک آبی به اندازه ای مهیج و جذاب بود که تا غروب در آن به بازی و تفریح پرداختیم. این مجموعه دارای سرسره های بسیار متنوع و هیجان انگیزی است که گردشگران تور بالی را به وجد می آورد. بعد از پارک آبی واتربوم به یک رستوران معروف در نزدیک این پارک آبی رفتیم و شام خوردیم.
روز سوم سفر بالی برای بازدید از معبد اولوواتو به منطقه جنوبی کوتا رفتیم و از این جاذبه محبوب نیز بازدید کردیم. از آن جایی که غروب آفتاب در این معبد بسیار دیدنی و دل انگیز است، تا غروب در آن جا ماندیم و بعد برای خوردن شام به هتل بازگشتیم. روز چهارم سفر به بالی را به خرید از پاساژها و مراکز خرید این جزیره پرداختیم و برای تعدادی از دوستان و آشنایان سوغاتی خریدیم. بعد از خرید به یک کافی شاپ رفتیم و یک نوشیدنی خنک خوردیم. وقتی به هتل برگشتیم، آماده ی بازگشت به سمت تهران شدیم و به همین منظور هتل را تحویل دادیم و به فرودگاه بالی رفتیم تا به سمت تهران پرواز کنیم. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر به بالی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
نهال اکرمی 3 مرداد 1397
3
لطف می کنید در رابطه با سفر به بالی در مورد هتل های خوبی که شبیه به عکسی که گذاشتید توضیح بدید و هزینه اقامتش هم بگید؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری