سفر به لبنان

حدود یک ماه قبل از عید بود که مادرم پیشنهاد داد برای تعطیلات عید سفر به لبنان را انتخاب کنیم و از این کشور کوهستانی و زیبا که علی رقم زیبایی های بی نظیر و چشم نوازی که دارد، توریست کمی برای سفر آن را انتخاب می کند، دیدن کنیم. به همین منظور نسبت به انجام امور مربوطه و رزرو بلیط هواپیما و هتل اقدام کردیم.
سرانجام در روز اول عید راهی فرودگاه امام خمینی شدیم تا با تور لبنان به این کشور برویم. وقتی به فرودگاه لبنان رسیدیم، به وسیله ترانسفر به هتل رفتیم و از آن جایی که نزدیک ظهر بود و در غذاخوری هتل ناهار سرو می شد، برای خوردن ناهار به غذاخوری رفتیم. در ادامه روز اول سفر به لبنان از کاخ بیت الدین که یکی از معروف ترین جاذبه های لبنان است دیدن کردیم. این کاخ با باغ های زیبایی احاطه شده و دور تا دور آن را فرا گرفته است که جلوه ی زیبایی به آن بخشیده است.
روز دوم سفر به لبنان به پیست اسکی فارایا رفتیم و در ارتفاع 2500 متری به ورزش اسکی پرداختیم و کلی لذت بردیم. از آن جایی که ساعت کاری این پیست تا 3:30 بعد از ظهر می باشد، ساعت 3 به سمت هتل برگشتیم. روز سوم سفر به لبنان از غار جیتا که غاری حیرت انگیز است و در دره نهر الکلب واقع شده است، بازدید کردیم. بعد از آن جا به دیر القمر رفتیم و آرامش وصف نشدنی این روستا نظر ما را جلب کرد و تا روز بعد آن جا ماندیم. بعد از ظهر روز چهارم سفر به لبنان را به خرید و گشتن در مراکز خرید این کشور اختصاص دادیم و لباس های زیبایی خریداری کردیم. بعد از خرید، برای برگشتن به تهران آماده شدیم و هتل را تحویل دادیم و به فرودگاه لبنان رفتیم و با یک پرواز خوب به تهران برگشتیم. تور لبنان یک خاطره فراموش نشدنی را برای من رقم زد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر به لبنان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
فریبرز 3 مرداد 1397
3
چرا انقدر سفر به لبنان که گذاشتید کوتاه ؟نمیشه بیش تر راجبش توضیح بدید مثلا تجربه هایی که بدست آوردید که چه کاری می کردید بهتر بود و ...
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری