سفرنامه وارنا

تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت
وارنا شهری بسیار زیبا در کشور بلغارستان است که در سال های اخیر مورد توجه توریست های جهانی قرار گرفته است. پدر من پارسال با دیدن عکسهای این شهر تصمیم گرفت ما رو برای سفر به این شهر ببرد. به همین منظور برای تعطیلات تابستانی بلیط گرفت و هتل مورد نظر را هم رزرو کرد. با ما باشید تا سفرنامه وارنا را برای شما شرح دهم.
9 مرداد برای سفر آماده شدیم و راهی فرودگاه امام خمینی شدیم. ساعت 5 بعد از ظهر به فرودگاه وارنا رسیدیم و با ترانسفر به هتل ملیا گرند هرمیتیج رفتیم. بعد از جابجا شدن در هتل و کمی استراحت برای صرف شام به رستوران هتل ملیا گرند هرمیتیج رفتیم وشام لذیذی خوردیم. در ادامه سفرنامه وارنا به مکان های دیدنی که در شهر وارنا رفتیم اشاره می کنم. روز دوم سفر با تور وارنا، به باغ دریایی وارنا رفتیم که یکی از نمادهای شهر وارنا می باشد. این باغ در امتداد خطوط ساحلی دریای سیاه واقع شده و بزرگ ترین و کهن ترین پارک عمومی وارنا محسوب می شود که آثار تاریخی ارزشمندی را در دل خود جای داده است.
روزسوم سفر با تور وارنا، برای بازدید از کلیسای وارنا به سمت این کلیسا رفتیم. این کلیسا که مرکز اصلی فرهنگ و مذهب وارنا می باشد بسیار چشم نوازساخته شده است. روز سوم سفر به وارنا به پارک دلفین ها رفتیم و از نمایش های جالب آن ها شگفت زده شدیم و کلی فیلم به یادگار گرفتیم. در ادامه سفرنامه وارنا بعد از پارک دلفین ها برای خوردن شام به رستوران خانه استیک رفتیم و از استیک های بی نظیر این رستوران سفارش دادیم. در سفرنامه وارنا، روز آخر سفر را به خرید کردن اختصاص دادیم و به مرکز خرید گرند مال و مرکز خرید تاورز رفتیم و خریدهای خوبی کردیم که هنوز هم از آن ها استفاده می کنیم. سرانجام بعد از اتمام خرید، هتل خود را تحویل دادیم و برای پرواز به تهران راهی فرودگاه وارنا شدیم. امیدوارم از سفرنامه وارنا من لذت برده باشید. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفرنامه وارنا

ریما مرداد 1397
سفرنامه وارنا که گذاشتید خیلی کوتاه و مختصر بود من که اصلا چیزی متوجه نشدم
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفرنامه وارنا