سفرنامه کرابی

حدود یک هفته پس از رزرو تور کرابی سفر ما به این جزیره آغاز شد که من در این مقاله ‏قصد دارم قسمتی از سفرنامه کرابی را در اختیارتان قرار دهیم. 
پس از رسیدن به کرابی به سمت هتل دیوانا پلازا به راه افتادیم، این هتل 4 ستاره ‏بسیار شیک و راحت بود شب اول سفر به کرابی را به استراحت اختصاص دادیم تا صبح ‏روز بعد با انرژی در این جزیره به گشت و گزار بپردازیم. 
صبح روز اول سفر به کرابی پس از صرف صبحانه در رستوران هتل برای بازدید از معبد ‏کلونگ توم رفتیم. این معبد بی شک یکی از زیبا ترین معبد هایی بود که دیده بودم و ‏بازدید از آن حدود 3 ساعت زمان برد پس از بازدید از معبد به مرکز شهر رفتیم و کمی در ‏خیابان های کرابی به گشت و گذار مشغول شدیم و پس از صرف نهار در رستوران مستر ‏کرابی به سمت ساحل زیبای نوفارات تارا رفتیم از دیدن مناظر زیبا و شگفت انگیز غرق ‏لذت شدم و ساعاتی را به استراحت در این سواحل مشغول شدیم. 
پس از صرف شام در رستوران فراگ اند کت فیش به هتل بازگشتیم و من مشغول ‏نوشتن سفرنامه کرابی شدم. 
صبح روز دوم سفر به جزیره زیبای کرابی به استخر زمردین رفتیم و منظره این برکه زلال ‏در میان جنگل و فضای سبز واقعا بی نظیر بود پس از عکاسی و بازدید از منطقه به مرکز ‏شهر بازگشته و نهار را در رستوران استیک و گریل خوردیم و پس از آن برای خرید ‏سوغاتی به دپارتمان استور ووگ رفتیم و به خرید مشغول شدیم پس از سفر شام دوباره ‏به هتل بازگشتیم و پس از تکمیل سفرنامه کرابی به استراحت مشغول شدیم 
در صبح روز آخر سفر خود به جزیره کرابی برای بازدید از غار ها و سواحل ریلی رفتیم و ‏مجذوب زیبایی های آن منطقه شدیم واقعا مناظر بی بدیلی در سواحل ریلی وجود دارد ‏پس از استراحت در این منطقه به هتل بازگشته و پس از جمع آوری وسایل و تکمیل ‏سفرنامه کرابی به فرودگاه رفتیم و سفر با تور کرابی به پایان رسید. 
سفر با تور کرابی یکی از بهترین تجربه های من بود به همین دلیل بخشی از سفرنامه ‏کرابی را در این مقاله نوشتم امیدوارم از خواندن سفرنامه کرابی لذت برده باشید.‏

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفرنامه کرابی
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
شهناز 3 مرداد 97
2
من هم یک سفرنامه کرابی مفصل نوشتم اگر بگید کجا ارسال و کنم و بخواید واستون می فرستم باعث افتخارمه که سفرنامه من هم بزارید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.