سفر به پرتغال

برای تعطیلات تابستانی سال 96 بود که با خانواده صحبت کردیم و تصمیم گرفتیم سفر به پرتغال را انتخاب کنیم. به همین منظور بلیط گرفتیم و هتل رزرو کردیم و در روز 10 مرداد به مقصد کشور پرتغال پرواز کردیم.
وقتی به فرودگاه رسیدیم با ترانسفر به سمت هتلی که از قبل رزرو کرده بودیم رفتیم. بعد از تحویل گرفتن هتل و جابجایی لوازم، برای صرف ناهار به رستوران هتل رفتیم. بعد از این که ناهار خوردیم برای بازدید اسکله ریبیرا پرتغال به راه افتادیم. این اسکله در منطقه پرتور قرار دارد. این مکان به وسیله رودخانه دورو به یک میدان می رسد.
روز دوم سفر به پرتغال را با بازدید از برج بلم پرتغال آغاز کردیم. این برج به سبک معماری پرتغالی طراحی شده که بسیار چشم نواز می باشد. بعد از برج بلم پرتغال به قلعه سائو خورخه رفتیم و از این مکان دیدن کردیم. روز دوم سفر به پرتغال را با بازدید از پل 25 آپریل شروع کردیم. معماری این پل ما را مجذوب خود کرد و باعث شد در این مکان کلی عکس خاطره انگیز بندازیم. بعد از آنجا به رستوران Clube de Jornalistas پرتغال رفتیم و شام لذیذی خوردیم.
روز سوم سفر به پرتغال به پارک ملی گرس رفتیم و از طبیعت چشم نواز آن بسیار لذت بردیم. بعد از پارک به منظور رفع خستگی و برای خوردن یه قهوه به کافه pasteis de belem لیسبون رفتیم.
روز چهارم سفر به پرتغال رو که با تور پرتغال رفته بودیم، به خرید کردن اختصاص دادیم و به همین منظور به مرکز خرید آمورراس لیسبون ، پرتغال رفتیم و خریدهای خوبی کردیم. روز آخری که با تور پرتغال به این کشور سفر کرده بودیم به ساحل نیروی دریایی پرتغال رفتیم. بعد از بازگشت از ساحل نیروی دریایی لوازم خود را جمع آوری کردیم و برای پرواز به سمت تهران آماده شدیم. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر به پرتغال
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
معصومه 3 مرداد 97
1
من چندین سال پیش یک سفر به پرتغال داشتم واقعا خوشم اومد به خصوص مردم خونگرمی که داشت آدم حس نمی کرد رفته دیار غربت
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری