سفر به پرتغال

تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت
برای تعطیلات تابستانی سال 96 بود که با خانواده صحبت کردیم و تصمیم گرفتیم سفر به پرتغال را انتخاب کنیم. به همین منظور بلیط گرفتیم و هتل رزرو کردیم و در روز 10 مرداد به مقصد کشور پرتغال پرواز کردیم.
وقتی به فرودگاه رسیدیم با ترانسفر به سمت هتلی که از قبل رزرو کرده بودیم رفتیم. بعد از تحویل گرفتن هتل و جابجایی لوازم، برای صرف ناهار به رستوران هتل رفتیم. بعد از این که ناهار خوردیم برای بازدید اسکله ریبیرا پرتغال به راه افتادیم. این اسکله در منطقه پرتور قرار دارد. این مکان به وسیله رودخانه دورو به یک میدان می رسد.
روز دوم سفر به پرتغال را با بازدید از برج بلم پرتغال آغاز کردیم. این برج به سبک معماری پرتغالی طراحی شده که بسیار چشم نواز می باشد. بعد از برج بلم پرتغال به قلعه سائو خورخه رفتیم و از این مکان دیدن کردیم. روز دوم سفر به پرتغال را با بازدید از پل 25 آپریل شروع کردیم. معماری این پل ما را مجذوب خود کرد و باعث شد در این مکان کلی عکس خاطره انگیز بندازیم. بعد از آنجا به رستوران Clube de Jornalistas پرتغال رفتیم و شام لذیذی خوردیم.
روز سوم سفر به پرتغال به پارک ملی گرس رفتیم و از طبیعت چشم نواز آن بسیار لذت بردیم. بعد از پارک به منظور رفع خستگی و برای خوردن یه قهوه به کافه pasteis de belem لیسبون رفتیم.
روز چهارم سفر به پرتغال رو که با تور پرتغال رفته بودیم، به خرید کردن اختصاص دادیم و به همین منظور به مرکز خرید آمورراس لیسبون ، پرتغال رفتیم و خریدهای خوبی کردیم. روز آخری که با تور پرتغال به این کشور سفر کرده بودیم به ساحل نیروی دریایی پرتغال رفتیم. بعد از بازگشت از ساحل نیروی دریایی لوازم خود را جمع آوری کردیم و برای پرواز به سمت تهران آماده شدیم. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به پرتغال

معصومه مرداد 1397
من چندین سال پیش یک سفر به پرتغال داشتم واقعا خوشم اومد به خصوص مردم خونگرمی که داشت آدم حس نمی کرد رفته دیار غربت
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به پرتغال