سفر به پکن

تاریخ انتشار : ۱۷ اردیبهشت
سال 95 من به همراه خانوادم تصمیم گرفتیم که یک سفر خارجی برویم. پیشنهاد من شهر پکن بود، خانواده هم با تصمیم من موافق بودند. پس شروع کردم به جمع آوری اطلاعات از سایت لحظه آخر درباره شهر پکن، و متوجه شدم بهترین زمان سفر به پکن فصل تابستان می باشد.به همین علت برای فصل مرداد یک تور لحظه آخری خریدیم.  بلیط رفت ما 14 مرداد بود. پرواز ما ظهر به سمت پکن شروع شد. پس از رسیدن به فرودگاه این شهر به وسیله ترانسفر به هتل Hilton Beijing Hotel رفتیم.
روز اول سفر به پکن به بازدید معبد بهشت رفتیم. این معبد یکی از آثار تاریخی و زیبای این شهر برای گردشگران تور پکن می باشد. بازدید از این مکان زیبا، بسیار لذت بخش بود. پس از آن شام خوردیم و به هتل برگشتیم.
در روز دوم سفر به پکن بعد از خوردن صبحانه در هتل به بازدید از پل مارکوپولو رفتیم. این پل بر روی رودخانه پنگ دین واقع شده است.  نام این پل به علت رد شدن مارکوپولو از روی آن انتخاب شده. بعد به پارک جینگ شان رفتیم. این پارک تو سال 1986 میلادی ساخته شده. درون این پارک سینما، رستوران و شهر بازی بود. ما بعد از کمی تفریح در شهر بازی این پارک به یکی از رستوران ها رفتیم و یه غذای متفاوت چینی خوردیم. بعد به هتل برگشتیم و شام رو تو هتل خوردیم.
روز سوم از سفر به پکن رو پس از صرف صبحانه و نهار به آکواریوم هیانگ گان رفتیم. درون این اکواریوم مجموعه کاملی از ماهی ها و حیوانات دریایی وجود داشت و ما از دیدن آنها بسیار لذت بردیم. بعد از اکواریوم به یک مرکز خرید رفتیم و یکم خرید کردیم. بعد از آن به هتل برگشتیم و بعد از صرف شام، کم کم آماده پرواز برگشت فردا صبح به سمت تهران شدیم. فردا صبح به فرودگاه رفتیم و به تهران برگشتیم. تمام این ها باعث شد که سفر به پکن به یکی از بهترین خاطرات زندگی ما تبدیل شود.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به پکن

یکتا مرداد 1397
من خیلی دوست دارم یه سفر به پکن برم متاسفانه با وضعیت اقتصادی که الان داریم به هیچ عنوان مقدرو نیست
امتیاز 5 از 5 | از بین 113 کاربران به سفر به پکن