سفر به تایوان

برای عید امسال پدر من تصمیم گرفت برای بازدید از کشور تایوان همه اعضای خانواده را به سفر ببرد. به همین منظور یک ماه قبل از عید هتل مورد نظر خودش را رزرو کرد و بلیط تهیه نمود. 
روز اول سفر به تایوان برای ما، با هفتمین روز عید مصادف بود. بعد از خوردن ناهار و کمی استراحت، برای بازدید از برج آگورا که تعریف آن را زیاد شنیده بودیم، به سمت پایتخت تایوان به راه افتادیم. این جاذبه به معنای واقعی زیبا و متفاوت بود و ارزش دیدن داشت. روز دوم سفر به تایوان را به بازدید از روستای رنگین کمان تایچونگ اختصاص دادیم. وقتی به این روستا رفتیم در ابتدا تصور کردیم که تعداد زیادی نقاش و هنرمند خوش ذوق در این منطقه زندگی می کنند ولی از اهالی شنیدیم که این مکان، یک منطقه نظامی قدیمی بوده که با مناطق نظامی دیگری که تا به حال دیده بودیم، متفاوت بود و برای ما تجربه ای به یاد ماندنی از تور تایوان شد.
روز سوم سفر به تایوان را با خوردن یک صبحانه لذیذ در هتل آغاز کردیم و بعد از صرف صبحانه به پارک ملی یوشان که در اطراف کوه های یوشان قرار دارد رفتیم. این منطقه یک منطقه سرسبز و بسیار زیبا می باشد که نظر هر توریست تور تایوان را به خود جلب می کند. روز چهارم سفر به تایوان از صبح زود رفتیم بیرون و بعد از کمی قدم زدن، برای بازدید از معبد کنفوسیوس به شهر کائوسیونگ رفتیم. این معبد آرامگاه "کنفوسیوس" عارف نامی تایوان است. بعد از آن جا برای خوردن شام به یک رستوران معروف در تایوان رفتیم و یک غذای لذیذ خوردیم. روز پنجم سفر به تایوان را به خرید و پاساژ گردی اختصاص دادیم و خرید های خوبی انجام دادیم. بالاخره در روز ششم این سفر، با تحویل دادن هتل آماده برگشتن به تهران شدیم و به فرودگاه رفتیم.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره سفر به تایوان

شهین 3 مرداد 97
3
کسی که سفر به تایوان رو گذاشته عکس هایی که در طول سفرش گرفته رو نداده؟
درج نظر