سفرنامه من

سفر به تایوان

برای عید امسال پدر من تصمیم گرفت برای بازدید از کشور تایوان همه اعضای خانواده را به سفر ببرد. به همین منظور یک ماه قبل از عید هتل مورد نظر خودش را رزرو کرد و بلیط تهیه نمود. 
روز اول سفر به تایوان برای ما، با هفتمین روز عید مصادف بود. بعد از خوردن ناهار و کمی استراحت، برای بازدید از برج آگورا که تعریف آن را زیاد شنیده بودیم، به سمت پایتخت تایوان به راه افتادیم. این جاذبه به معنای واقعی زیبا و متفاوت بود و ارزش دیدن داشت. روز دوم سفر به تایوان را به بازدید از روستای رنگین کمان تایچونگ اختصاص دادیم. وقتی به این روستا رفتیم در ابتدا تصور کردیم که تعداد زیادی نقاش و هنرمند خوش ذوق در این منطقه زندگی می کنند ولی از اهالی شنیدیم که این مکان، یک منطقه نظامی قدیمی بوده که با مناطق نظامی دیگری که تا به حال دیده بودیم، متفاوت بود و برای ما تجربه ای به یاد ماندنی از تور تایوان شد.
روز سوم سفر به تایوان را با خوردن یک صبحانه لذیذ در هتل آغاز کردیم و بعد از صرف صبحانه به پارک ملی یوشان که در اطراف کوه های یوشان قرار دارد رفتیم. این منطقه یک منطقه سرسبز و بسیار زیبا می باشد که نظر هر توریست تور تایوان را به خود جلب می کند. روز چهارم سفر به تایوان از صبح زود رفتیم بیرون و بعد از کمی قدم زدن، برای بازدید از معبد کنفوسیوس به شهر کائوسیونگ رفتیم. این معبد آرامگاه "کنفوسیوس" عارف نامی تایوان است. بعد از آن جا برای خوردن شام به یک رستوران معروف در تایوان رفتیم و یک غذای لذیذ خوردیم. روز پنجم سفر به تایوان را به خرید و پاساژ گردی اختصاص دادیم و خرید های خوبی انجام دادیم. بالاخره در روز ششم این سفر، با تحویل دادن هتل آماده برگشتن به تهران شدیم و به فرودگاه رفتیم.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر به تایوان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
شهین 3 مرداد 1397
3
کسی که سفر به تایوان رو گذاشته عکس هایی که در طول سفرش گرفته رو نداده؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری