سفر به باکو

تاریخ انتشار : ۱۹ فروردین
عید امسال من پیشنهاد سفر به باکو را در خانواده مطرح کردم و خانواده استقبال کردند، من هم خیلی سریع اقدام به مقدمات سفر به باکو کردم و برای کسب اطلاعات از هتل و ایرلاین به سایت لحظه آخر مراجعه کردم.
بعد از رزرو بلیط هواپیما و هتل مورد نظر به سمت فرودگاه امام خمینی به راه افتادیم تا با تور باکو راهی شویم و در ساعت حدود 6 بعد از ظهر پرواز کردیم و بعد از حدود 1 ساعت به فرودگاه رسیدیم. از آن جا با ترانسفر به سمت هتل دیوان اکسپرس باکو  رفتیم و بعد از کمی استراحت و ناهار خوردن، بعد از ظهر برای بازدید از برج های شعله که یکی از نماد های شهر باکو می باشد و بلند ترین برج های این شهر است به راه افتادیم. ارتفاع این برج ها حدود 200 متر است و از اکثر نقاط شهر به خوبی قابل دید است. شکل ظاهری این برج ها شبیه شعله می باشد و نمای بسیار زیبایی دارد.
روز دوم سفر به باکو به بازدید از اثر سنگی و هنری قبوستان رفتیم. پارک ملی قبوستان منطقه‌ای کوهستانی و زیبا است که در ‏کناره‌های غربی دریای خزر قرار دارد و لحظات خوشی را برای شما می سازد. بعد از بازدید این منطقه برای صرف شام به رستوران زعفران باکو رفتیم و از غذاهای لذیذ آن سفارش دادیم.
روز سوم سفر به باکو را با بازدید از میدان فانتن شروع کردیم. این میدان یکی از میدان های زیبا و اصلی شهر باکو بوده که در زمان های قدیم آن را با نام ‏Parapet‏ می شناختند و هنوز هم در ‏بین افراد محلی با این نام اسم برده می شود. بعد از آن جا به هتل برگشتیم و بعد از صرف ناهار برای بازگشت به تهران آماده شدیم و بعد هتل را تحویل دادیم و برای پرواز به تهران با ترانسفر به سمت فرودگاه رفتیم.تور باکو تجربه ای بی نظیر برای من و خانواده به همراه داشت.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به باکو

نرگس احمدی مرداد 1397
سفر به باکو به مظر من زمینی خوبه تا هوایی
امتیاز 5 از 5 | از بین 115 کاربران به سفر به باکو