سفر به باکو

عید امسال من پیشنهاد سفر به باکو را در خانواده مطرح کردم و خانواده استقبال کردند، من هم خیلی سریع اقدام به مقدمات سفر به باکو کردم و برای کسب اطلاعات از هتل و ایرلاین به سایت لحظه آخر مراجعه کردم.
بعد از رزرو بلیط هواپیما و هتل مورد نظر به سمت فرودگاه امام خمینی به راه افتادیم تا با تور باکو راهی شویم و در ساعت حدود 6 بعد از ظهر پرواز کردیم و بعد از حدود 1 ساعت به فرودگاه رسیدیم. از آن جا با ترانسفر به سمت هتل دیوان اکسپرس باکو  رفتیم و بعد از کمی استراحت و ناهار خوردن، بعد از ظهر برای بازدید از برج های شعله که یکی از نماد های شهر باکو می باشد و بلند ترین برج های این شهر است به راه افتادیم. ارتفاع این برج ها حدود 200 متر است و از اکثر نقاط شهر به خوبی قابل دید است. شکل ظاهری این برج ها شبیه شعله می باشد و نمای بسیار زیبایی دارد.
روز دوم سفر به باکو به بازدید از اثر سنگی و هنری قبوستان رفتیم. پارک ملی قبوستان منطقه‌ای کوهستانی و زیبا است که در ‏کناره‌های غربی دریای خزر قرار دارد و لحظات خوشی را برای شما می سازد. بعد از بازدید این منطقه برای صرف شام به رستوران زعفران باکو رفتیم و از غذاهای لذیذ آن سفارش دادیم.
روز سوم سفر به باکو را با بازدید از میدان فانتن شروع کردیم. این میدان یکی از میدان های زیبا و اصلی شهر باکو بوده که در زمان های قدیم آن را با نام ‏Parapet‏ می شناختند و هنوز هم در ‏بین افراد محلی با این نام اسم برده می شود. بعد از آن جا به هتل برگشتیم و بعد از صرف ناهار برای بازگشت به تهران آماده شدیم و بعد هتل را تحویل دادیم و برای پرواز به تهران با ترانسفر به سمت فرودگاه رفتیم.تور باکو تجربه ای بی نظیر برای من و خانواده به همراه داشت.

امتیاز 5 از 5 | از بین 115 دهنده به امتیاز سفر به باکو
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
نرگس احمدی 3 مرداد 1397
0
سفر به باکو به مظر من زمینی خوبه تا هوایی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری