سفر به ازمیر

تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند
من و خانواده سال گذشته طی یک تصمیم ناگهانی با تور لحظه آخری به شهر ازمیر ترکیه سفر کردیم، سفر به ازمیر بسیار خاطره انگیز بود دو روز بعد از رزرو بلیط ها سفر ما آغاز شد پس یک پرواز حدوداٌ 3 ساعته به فرودگاه عدنان مندرس که در 18 کیلومتری شهر ازمیر قرار دارد رسیده و با ترانسفر هتل به محل اقامت خود رفتیم. تور لحظه آخری که رزرو کرده بودیم هتل رسانس ازمیر را برای اقامت گردشگران تور در نظر گرفته بود این هتل 5 ستاره امکانات عالی برای مسافران در نظر گرفته بود و به طور کلی اقامت در این هتل رضایت بخش بود پس از مستقر شدن در اتاق ها شام را در رستوران هتل خورده و به استراخت پرداختیم تا از صبح روز بعد سفر با تور ازمیر را آغاز کنیم.
روز اول سفر به ازمیر پس از صرف صبحانه به سمت کادیفه کاله که در شرق ازمیر قرار دارد به راه افتادیم بازدید از این مکان دیدنی بسیار هیجان انگیز بود در بالای تپه ها نمای کاملی از شهر ازمیر داشتیم و بسیار زیبا بود برای نهار به پیشنهاد خواهرم به رستوران آسانسور ازمیر رفتیم و غذای بسیار لذیذی را در این رستوران خوردیم پس از نهار به هتل بازگشته و به استراحت مشغول شدیم هنگام غروب هتل را به مقصد مرکز خرید فروم برنوا ازمیر حرکت کردیم در آن جا کمی خرید کردیم و شام را هم در رستوران کفی خوردیم و به هتل برگشتیم.
صبح روز دوم سفر به ازمیر به شهر باستانی افسوس رفتیم و از دیدنی های این شهر بازدید کردیم پس از بازگشت به ازمیر در رستوران تاپکو نهار خورده و به هتل بازگشتیم. بعد از برداشتن وسایل لازم  به سمت پارک آبی ازمیر رفتیم یکی از بهترین پارک های آبی بود که در طول عمرم رفته بودم پس از خروج از پارک آبی بسیار خسته بودیم از این رو به هتل بازگشته و شام را در رستوران هتل خوردیم.
روز آخر سفر به ازمیر پس از خوردن صبحانه به میدان کناک و مرکز خرید اپتیموم رفتیم و آخرین نهار ازمیر را در رستوران آیوالیک سهیر کلوبو خوردیم و پس از به سمت فرودگاه حرکت کردیم. سفر با تور ازمیر بسیار عالی بود.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به ازمیر

پرتو آبان 1397
معمولا تور هایی که برای سفر به ازمیر برگزار میشه چند روزه می باشد؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به ازمیر