سفر به ساموئی

از آن جایی که بهترین زمان سفر به ساموئی بهمن ماه هست، من تصمیم گرفتم به همراه همسرم یک سفر دو روزه به این جزیره زیبا و محسور کننده در کشور تایلند، داشته باشیم. پس به سرعت بلیط هواپیمای تهران- ساموئی را برای دهم بهمن تهیه کردم. ساعت 1 شب حرکت کردیم و بعد از پروازی حدود 10 ساعته، حوالی ساعت 9 صبح به بهشت تایلند، جزیره ساموئی رسیدیم و همون طور که از قبل هتلی در این جزیره رزرو کرده بودیم، یه تاکسی کرایه کردیم و به هتل 4 ستاره و شیک Impiana Resort Chaweng Samui رفتیم. روز اول سفر به ساموئی، بعد از خوردن صبحانه در هتل و کمی استراحت، ساعت 11 بود که تصمیم گرفتیم از یکی از جاذبه های گردشگری جزیره ساموئی دیدن کنیم. برای همین به باغ وحش ساموئی رفتیم و با ببر های اون جا عکس گرفتیم. ساعت حدودا 1 بود که گرسنه شدیم و تصمیم گرفتیم نهار بخوریم. برای همین به یکی از رستوران های معروف جزیره یعنی رستوران لانا رفتیم و از غذا های معروف تایلندی مثل تام یام گونگ و برنج سرخ شده kao Phad سفارش دادیم. بعد از نهار به ساحل رفتیم و ساعاتی رو در اونجا به تفریح گذروندیم. روز اول سفر به ساموئی همون طور که فکرشو می کردیم خیلی خوب بود و خیلی خوش گذشت، همه تعریفاتی که راجع به این جزیره شنیده بودم به نظر واقعی بودند.

روز دوم سفر به ساموئی بعد از خوردن صبحانه در هتل دوباره به ساحل رفتیم و تا نهار رو در کنار آب دریا گذروندیم. بعد از خوردن نهار در هتل تصمیم گرفتیم از معبد بودای بزرگ که خیلی خیلی معروف هست دیدن کنیم. پس به سمت معبد بودای بزرگ حرکت کردیم و از معبد 12 متری و محبوب این جزیره دیدن کردیم. روز دوم سفر هم خیلی خوب بود چون تونستیم از یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری تور ساموئی دیدن کنیم. ساعت حدودا 6 بعد از ظهر بود، به هتل برگشتیم و آماده سازی های قبل رفتن رو انجام دادیم و به فرودگاه پوکت رفتیم و به سمت تهران حرکت کردیم. سفر به ساموئی یکی از بهترین سفر های من به کشور تایلند بود و خیلی لحظهت خوشی رو در این جزیره سپری کردیم.

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به سفر به ساموئی
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

نعمتی 3 آبان 97
4
بهترین فصل سفر به ساموئیکی میشه ؟ که تقریبا آفر های خوبیم داشته باشه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.